DEVA Partisi’nden Nizip Ticaret Odası’na ziyaret

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Kaya, DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Budak, DEVA Partisi Şahinbey Belediye Başkan Aday Bekir Saltan ve DEVA Partisi Nizip Belediye Başkan Adayı Erol Ongur Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.
Editör
Demo Admin
Yayın
27 Mart 2024 20:39
Güncelleme
27 Mart 2024 20:41
Okunma
249


Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Kaya, DEVA Partisi Gaziantep İl Başkanı Mehmet Budak, DEVA Partisi Şahinbey Belediye Başkan Aday Bekir Saltan ve DEVA Partisi Nizip Belediye Başkan Adayı Erol Ongur Nizip Ticaret Odası’nı (NTO) ziyaret etti.

NTO Meclis Başkanı Bekir Karabacak, NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, NTO Meclis ve Yönetim Kurulu üyeleri tarafından karşılanan ve aralarında DEVA Partisi İl yöneticileri ve belediyemeclis üyesi adaylarının da bulunduğu heyet ile istişarelerde bulunuldu.

DEVA Partisi heyetini NTO’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Bizleri en çok ziyaret eden milletvekilleri arasında yer alan Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Kaya’ya çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Ticaret odalarının siyaset yapma yeri olmadığını, sanayicinin tacirin sorunlarına çözüm bulma yeri olduğunu ifade eden NTO Yönetim Kurulu Başkanı Özyurt, “Sayın vekilimizin ılımlı tarzı ve çözümodaklı yaklaşması bizleri de ayrıca hoşnut etmektedir.”ifadelerini kullandı. NTO’nun 1700 üyesiyle Nizip’in en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunu vurgulayan NTO Başkanı Özyurt, NTO meclisi, komitesi ve yönetim kurulu ile sanayinin ve ticaretin önündeki engellerin kaldırılması için mücadele ederek lobicilik faaliyetlerini sürdürdüğünü ifade etti.

NTO’nun yapısı, projeleri ve faaliyetleri hakkında heyete bilgiler veren NTO Başkanı Mehmet Özyurt, 31 Mart yerel seçimlerinin ülkeye, bölgeye ve ilçeye hayırlı olmasını temenni ederek, DEVA Partisi belediye başkan adaylarına başarılar diledi. Nizip’in sorunları ve çözüm önerileri ile ilgili konuları da dile getiren NTO Başkanı Özyurt, sorunlarınçözümü noktasında DEVA Partisi heyetinden destek beklediklerini belirtti. Ev sahiplikleri için NTO başkanlarına teşekkür eden DEVA Partisi Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Kaya,Deva Partisi’nin projelerini anlattı.

NTO’nun dile getirdiği sorunların farkında olduklarını ifade eden Gaziantep Milletvekili Ertuğrul Kaya, “Nizip, sanayisi ve ticareti ile ilgili sorunların çözümü için Türkiye Millet Meclisi’nde gündeme getireceğiz ve takipçisi olacağız.”dedi.

Kendini tanıtan ve projeleri hakkında bilgiler veren Nizip Belediye Başkan Adayı Erol Ongur ise yapılacak olan 31 mart yerel seçimlerinde destek beklediklerini belirti.

Bir Yorum Bırakın

EN ÇOK OKUNANLAR

Sanko Hastanesi kadrosunu güçendiremeye devam ediyor

143 Okunma

Avrupa şampiyonu çiçeklerle karşılandı

140 Okunma

GAÜN KADIN HENTBOL TAKIMI SÜPER LİGE ÇIKTI

130 Okunma

İLK TÜRK KADIN RESSAMLARDAN MİHRİ” SERGİSİ SANKO PARK’TA

129 Okunma

GAÜN’DE HEMŞİRELİK HAFTASI SEMPOZYUMU

126 Okunma

MEGAPOLSPOR 1.LİGDE

470 Okunma

UMUT YILMAZ'IN A TAKIMI BELLİ OLDU

283 Okunma

GAZİANTEPSPOR RUHU YENİDEN CANLANIYOR

233 Okunma

MHP İL BAŞKANI BOZGEYİK’TEN, AK PARTİ İL BAŞKAN VEKİLİ ŞERBETÇİ’YE ZİYARET

228 Okunma

Doğan, güne esnafla kahvaltı yaparak başladı

228 Okunma

Gaziantep F.K.'da tempo yoğun

945 Okunma

Depremin yıktığı binada ilginç görüntüler ortaya çıktı

788 Okunma

Yüksek tansiyon neden olur? Yüksek tansiyon nasıl düşürülür? 8 soruda yüksek tansiyon

782 Okunma

Boyunda oluşan ve birkaç haftada iyileşmeyen kitlelere dikkat!

748 Okunma

Deprem sonrası moral ve dayanışma buluşmaları

745 Okunma

NÖBETÇİ ECZANELER

20 Mayıs 2024 Pazartesi Günü Nöbetçi Eczaneler