POLİSGÜCÜAVRUPA SAHNESİNDE

Alanya’da 17-20 Mayıs 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan EuroHockey Club Trophy II-Women ve Konya’da oynanacak olan EuroHockey Club Challenge I-Men 2024 Avrupa Şampiyonalarında Türkiye’yi temsil edecek olan Gaziantep Polisgücü Spor Kadın ve Erkek takımları hazırlıklarını tamamladı. Başkan Kaplan her iki takımın da Avrupa’nın en iyileri arasında olduğunu ifade ederek başarılar diledi.
Editör
Demo Admin
Yayın
17 Mayıs 2024 08:30
Güncelleme
17 Mayıs 2024 08:32
Okunma
230


THF Kadınlar ve Erkekler Acık Alan Süper Lig’inde iki şampiyonluk kupasını Gaziantep’e kazandıran Gaziantep Polisgücü Kadın ve Erkek Hokey Takımları 17-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Avrupa Şampiyonalarında Türkiye’yi temsilen sahaya çıkıyor. Kadın takımının Alanya’da erkek takımının ise Konya’da mücadele edeceği Avrupa Şampiyonasına Gaziantep Polisgücü Spor ev sahipliği yapıyor.  Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan “Türkiye kadınlar ve erkekler şampiyonu olmanın gururunu yaşıyoruz. Ancak önümüzde iki kategoride de Avrupa şampiyonaları var. Kadın takımımız Alanya’da erkek takımımız ise Konya’da Türkiye’yi temsil ederken her iki şampiyonanın da ev sahibi bizleriz. 17-20 Mayıs tarihleri arasında Konya’da gerçekleştirilecek olan "EuroHockey Club Challenge I-Men" şampiyonasına katılacak olan ülkeler: Hırvatistan, Slovenya, Galler, İtalya, Cebelitarık, Macaristan ve Türkiye olup Gaziantep polisgücü Spor Kulübünün ev sahipliğinde gerçekleştirecek olan şampiyonada Türkiye’yi temsil ediyoruz” dedi.

 

Kadınlar Alanya’da Avrupa Şampiyonasına Katılacak

Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan yine Alanya'da 17-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan "EuroHockey Club Trophy II-Women" şampiyonasında da ev sahibi olduklarını ifade ederek “Türkiye’yi temsilen kadın hokey takımımızın yarışacağı bu şampiyonaya Türkiye dışında katıılacak olan ülkeler: İskoçya, Çekya, İrlanda, Galler, Avusturya, Fransa ve Litvanya olup bu takımlarda erkek takımlarında olduğu gibi Avrupa'nın en güçlü takımlarıdır. Her iki şampiyona için takımlarımız Alanya'da kamp süreçlerini tamamlamıştır. Her iki şampiyonada da sporcularımıza ve takımlarımıza başarılar diliyoruz” dedi. 

Bir Yorum Bırakın

EN ÇOK OKUNANLAR

İRFAN KARAKUZULU YÖNETİMİNDE KİMLER VAR?

268 Okunma

Sağlık Müdürlüğü'nden Kurban tedbirleri

167 Okunma

Saip Konukoğlu anıldı

151 Okunma

ÜNVERDİ: -“MÜBAREK KURBAN BAYRAMI’NIN TÜM DÜNYADA BARIŞA VE HUZURA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

147 Okunma

Deva Partisi Gaziantep il Kongresini yaptı

137 Okunma

GTO’DA BURUK MECLİS TOPLANTISI

304 Okunma

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları bilgilendirme toplantısı

286 Okunma

CHP’li Öztürkmen’den hükümete: Buğdayda taban fiyatı açıklayın, randevu çilesini bitirin

283 Okunma

İRFAN KARAKUZULU YÖNETİMİNDE KİMLER VAR?

268 Okunma

SÖZÜNÜZÜ TUTUN

266 Okunma

Gaziantep F.K.'da tempo yoğun

1059 Okunma

Yüksek tansiyon neden olur? Yüksek tansiyon nasıl düşürülür? 8 soruda yüksek tansiyon

946 Okunma

Depremin yıktığı binada ilginç görüntüler ortaya çıktı

900 Okunma

Deprem sonrası moral ve dayanışma buluşmaları

865 Okunma

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE DENGE MERKEZİ KURULDU

863 Okunma

NÖBETÇİ ECZANELER

20 Haziran 2024 Perşembe Günü Nöbetçi Eczaneler