Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Bilgen ANKA’da

Gaziantep Özel ANKA Hastanesi, hekim kadrosuna uzman isimler katmaya devam ediyor. Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Ali Bilgen Gaziantep Özel ANKA Hastanesi kadrosuna katılarak, hasta kabulüne başladı.
Editör
Demo Admin
Yayın
19 Aralık 2023 07:18
Güncelleme
19 Aralık 2023 07:18
Okunma
446


Gaziantep Özel ANKA Hastanesi, hekim kadrosuna uzman isimler katmaya devam ediyor. Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Ali Bilgen Gaziantep Özel ANKA Hastanesi kadrosuna katılarak, hasta kabulüne başladı.

 

Gastroenteroloji Uzmanı Dr. Ali Bilgen kimdir?

Mersin’in Erdemli ilçesinde doğan Dr. Ali Bilgen ilk, orta ve lise eğitimini Mersin’de tamamladı.2010 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr.Bilgen, İstanbulda pratisyen hekim olarak göreve başladı. Ardından Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi’nde görev yapan Dr. Bilgen, 2012 yılında Tıpta Uzmanlık Sınavını kazanarak İstanbul Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları (Dahiliye) uzmanlığı eğitimine başladı. 2016 yılında uzmanlık eğitimini tamamlayarak Adıyaman Gölbaşı ve Hatay Devlet Hastaneleri’nde görev yapan Dr. Bilgen, 2018 yılında Yan Dal Uzmanlık Sınavını kazanarak İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji uzmanlığı eğitimini tamamladı.Dr. Ali Bilgen, 2021 yılından itibaren Gaziantep Dr. Ersin Arslan Eğitim Araştırma Hastanesi ve Gaziantep Şehir Hastanesi’nde görev yaptı.Türk Gastroenteroloji Derneği ve Türk Karaciğer Araştırmaları Derneği üyesi olan Dr. Ali Bilgen; yurt içi ve yurt dışında birçok kongre, konuşma, bilimsel araştırma ve sunumlarda görev almıştır. Uluslararası kabul görmüş dergilerde vaka takdimleri ve bilimsel çalışmaları yayınlanmış Dr. Bilgen’in 2023 yılında yayımlanmış Gastroenteroloji ve Geriatri isimli kitabı bulunmaktadır. Bilgen’in mesleki ilgi alanları arasında endoskopi, kolonoskopi, ERCP (kapalı yöntemle safra yolu taşı ve hastalıkları tanı ve tedavisi), mide balonu, mide botoksu uygulamaları, PEG, mide beslenme tüpü takılması, özofagus (yemek borusu)-mide, karaciğer, safra yolları-pankreas-ince bağırsak, kalın bağırsak, rektum ve anal bölge hastalıkları; sindirim sistemi kanserleri teşhisi, sindirim sistemi kanamalarına müdahale, kolon ve mide polipleri, hepatit enfeksiyonları, siroz, karaciğer yağlanması, Crohn-Ülseratif kolit gibi iltihabi bağırsak hastalıkları, çölyak hastalığı, demir eksikliği- kansızlık, yutma zorlukları, şişkinlik, hazımsızlık, reflü, mide ve duodenum ülseri tanı ve tedavileri yer almaktadır.

Bir Yorum Bırakın

EN ÇOK OKUNANLAR

Yeniden Refah Partisi Gaziantep teşkilatında bayramlaşma

135 Okunma

BBP’de bayramlaşma yoğunluğu

127 Okunma

HUZEYFE DURMAZ YILIN STK BAŞKANI SEÇİLDİ

119 Okunma

Yağmur altında çalıştılar

110 Okunma

Başkan Yılmaz’dan Kurum ziyaretleri

110 Okunma

ŞAMPİYON MEGAPOLSPOR

515 Okunma

ASKO HOLDİNG AXCS MARKASI İLE ABD PAZARINDA

462 Okunma

Nizipspor farkı kapatıyor

395 Okunma

Prof. Dr. Özer, ‘’Kolorektal Kanserler Gençlerde de Görülebilmektedir’’

317 Okunma

GSO-MEM, TÜBİTAK’ın yeşil dönüşüm çözüm ortağı oldu

307 Okunma

Gaziantep F.K.'da tempo yoğun

829 Okunma

Depremin yıktığı binada ilginç görüntüler ortaya çıktı

694 Okunma

Boyunda oluşan ve birkaç haftada iyileşmeyen kitlelere dikkat!

671 Okunma

Gazişehirgücü zirveyi bırakmıyor

661 Okunma

Deprem sonrası moral ve dayanışma buluşmaları

651 Okunma

NÖBETÇİ ECZANELER

19 Nisan 2024 Cuma Günü Nöbetçi Eczaneler