MURAT ŞERBETÇİ, “GÖNÜLLERE GİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Seçim sürecini yoğun bir tempoyla geçiren AK Parti Gaziantep İl teşkilatı seçimin ardından da çalışmalarına hızla devam ediyor.
Editör
Demo Admin
Yayın
5 Haziran 2024 18:51
Güncelleme
5 Haziran 2024 18:53
Okunma
205


AK Parti Gaziantep İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi ve il yönetim kurulu üyeleri il başkanlığı tarafından düzenlenen Gönül Ziyaretleri kapsamında Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve hastane yönetimini ziyaret etti. Seçim sürecini yoğun bir tempoyla geçiren AK Parti Gaziantep İl teşkilatı seçimin ardından da çalışmalarına hızla devam ediyor.

İl Başkanlığı tarafından düzenlenen Gönül Ziyaretleri kapsamında İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi ve il yönetim kurulu üyeleri Abdülkadir Yüksel Devlet Hastanesi’nde tedavi gören hastaları ve hastane yönetimini ziyaret etti. Hastalara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileten İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, vatandaşlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.

“GAZİ ŞEHRİMİZİ HEP BİRLİKTE TAÇLANDIRACAĞIZ”

İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, hastalarla görüşmesinin ardından Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ertuğrul Kılıç ve ekibini de ziyaret etti. Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan İl Başkan Vekili Murat Şerbetçi, “Her daim yanında olacağımıza söz verdiğimiz hemşehrilerimizin taleplerini dinledik, acil şifalar diledik. Nazik misafirperverlikleri adına Sayın Ertuğrul Kılıç’a ve ekibine de ayrıca teşekkürlerimizi sunuyoruz. Güneydoğunun sağlık üssü olma yolunda başarı ile yol kat eden Gazi şehrimizi hep birlikte taçlandıracağız. Durmadan çalışmaya, her köşede hizmet etmeye, gönüllere girmeye devam edeceğiz” dedi.

“MOTİVE OLDU”

Başhekim Ertuğrul Kılıç ise, “340 yatak kapasiteli hastanemizde hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyoruz. Şehrimiz sağlık üssü olma yolunda başarı ile ilerliyor. Hemşehrilerimizin sağlığı bizler için en önemli unsur. İl Başkan Vekilimiz Murat Şerbetçi ve yönetimi hastanemizi ve hastalarımızı ziyaret ederek bizleri motive etti. Nazik ziyaretleri ve moralleri adına kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Bırakın

EN ÇOK OKUNANLAR

İRFAN KARAKUZULU YÖNETİMİNDE KİMLER VAR?

268 Okunma

Sağlık Müdürlüğü'nden Kurban tedbirleri

167 Okunma

Saip Konukoğlu anıldı

151 Okunma

ÜNVERDİ: -“MÜBAREK KURBAN BAYRAMI’NIN TÜM DÜNYADA BARIŞA VE HUZURA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

147 Okunma

Deva Partisi Gaziantep il Kongresini yaptı

137 Okunma

GTO’DA BURUK MECLİS TOPLANTISI

304 Okunma

Elektrikli Araç Şarj İstasyonları bilgilendirme toplantısı

286 Okunma

CHP’li Öztürkmen’den hükümete: Buğdayda taban fiyatı açıklayın, randevu çilesini bitirin

283 Okunma

İRFAN KARAKUZULU YÖNETİMİNDE KİMLER VAR?

268 Okunma

SÖZÜNÜZÜ TUTUN

266 Okunma

Gaziantep F.K.'da tempo yoğun

1059 Okunma

Yüksek tansiyon neden olur? Yüksek tansiyon nasıl düşürülür? 8 soruda yüksek tansiyon

946 Okunma

Depremin yıktığı binada ilginç görüntüler ortaya çıktı

900 Okunma

Deprem sonrası moral ve dayanışma buluşmaları

865 Okunma

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE DENGE MERKEZİ KURULDU

863 Okunma

NÖBETÇİ ECZANELER

20 Haziran 2024 Perşembe Günü Nöbetçi Eczaneler