BAŞKAN UMUT YILMAZ, PAZARCI ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

Esnafla olan bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlediği ziyaretler kapsamında Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, pazarcı esnafıyla buluştu; sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinledi.
Editör
Demo Admin
Yayın
4 Temmuz 2024 08:56
Güncelleme
4 Temmuz 2024 08:57


Esnafla olan bağlarını güçlendirmek amacıyla düzenlediği ziyaretler kapsamında Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz,  pazarcı esnafıyla buluştu; sorunlarını, taleplerini ve önerilerini dinledi.

 

Halkla iç içe, vatandaşın ve esnafın sorunlarını dinleyerek çözüm üreten Belediye Başkanı Yılmaz,  ilçedeki tüm kesimlerle güçlü iletişim ağını devam ettirmek adına ziyaretlerini aralıksız devam ettiriyor.

 

Son ziyaretini Güvenevler Pazar Yeri’ndeki pazarcı esnafına yönelik yapan Başkan Umut Yılmaz,  esnafla birlikte kahvaltı yaptı. Başkan Umut Yılmaz, kahvaltı boyunca pazarcı esnafıyla birebir sohbet ederek onların dertlerini ve beklentilerini dinledi. Pazarcı esnafı, Yılmaz’a çeşitli konulardaki taleplerini ve önerilerini iletti.

 

Bu tür etkinliklerin, yerel yönetim ile esnaf arasındaki diyaloğu kuvvetlendirdiğine inandığını belirten Yılmaz, esnafın görüş ve önerilerinin kendileri için çok değerli olduğunu vurguladı. Esnafının memnuniyetinin, Şehitkamil’in kalkınması ve gelişmesi adına büyük önem taşıdığını kaydeden Yılmaz, sorunların çözümü için gerekli adımların kararlılıkla atılacağını söyledi.

 

Bu tür bir araya gelmelerin önemine değinen Başkan Yılmaz, “Esnafımız, ilçemizin ekonomik dinamosudur. Onların refahı ve huzuru, ilçemizin genel mutluluğunu doğrudan etkiler. Bu yüzden esnafımızla sık sık bir araya gelerek onların yanında olduğumuzu hissettirmek ve sorunlarını çözmek adına elimizden geleni yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Başkan Yılmaz, buluşmanın sonunda bundan sonra da sık sık esnaf ziyaretlerine devam edeceğini ve esnafın taleplerini yakından takip edeceğini belirtti. Pazarcı esnafı ise Başkan Yılmaz’a teşekkür ederek, ziyaretin kendileri için çok değerli olduğunu ve bu tür etkinliklerin devam etmesini istediklerini dile getirdiler.

 

Umut Yılmaz, pazar alışverişi yapan vatandaşlarla da sohbet etti.

Bir Yorum Bırakın

Popüler Yazılar

GAİB Mayıs-Haziran Dönemi Yüz Yüze Seminer Programını açıkladı

8 Okunma

Nizipspor farkı kapatıyor

8 Okunma

SANKO OKULLARI’NIN YÜZMEDE MİLLİ TAKIM GURURU

8 Okunma

Sağlık Müdürlüğü'nden Kurban tedbirleri

8 Okunma

GAZİANTEP MODEL FABRİKA’DA İSTİŞARE TOPLANTISI

8 Okunma

Marquis Wright Gaziantep Basketbol’da

448 Okunma

Sağlık Müdürlüğü'nden Kurban tedbirleri

353 Okunma

İRFAN KARAKUZULU YÖNETİMİNDE KİMLER VAR?

345 Okunma

Saip Konukoğlu anıldı

234 Okunma

ÜNVERDİ: -“MÜBAREK KURBAN BAYRAMI’NIN TÜM DÜNYADA BARIŞA VE HUZURA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

228 Okunma

Gaziantep F.K.'da tempo yoğun

1109 Okunma

Yüksek tansiyon neden olur? Yüksek tansiyon nasıl düşürülür? 8 soruda yüksek tansiyon

1028 Okunma

Depremin yıktığı binada ilginç görüntüler ortaya çıktı

951 Okunma

SANKO ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’NDE DENGE MERKEZİ KURULDU

939 Okunma

Deprem sonrası moral ve dayanışma buluşmaları

916 Okunma

Nöbetçi Eczaneler

13 Temmuz 2024 Cumartesi Günü Nöbetçi Eczaneler