Amatörde heyecan sürüyor

Amatörde heyecan sürüyor

Süper Amatör Küme ve Birinci Amatör Kümede hafta sonunda oynanacak olan maçlarla heyecan devam edecek. Buna göre Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan maçların başlama saatleri şöyle:

CUMARTESİ GÜNÜ     (A GRUBU)

14:30   BEYKENT SAHASI                   Şehreküstüspor             -         Saraygücü 1983 Spor 

14:30   GAZİKENT SAHASI                  Gaziantep Gençlerbirliği          -         Düztepespor

14:30   SEYRANTEPE SAHASI             Aydınbabaspor              -         Gaziantep Gazispor

14:30   BATUR STADI                          İstikrar Eğitim Gençlikspor      -         Gazisarayspor

14:30   ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI        Akkentspor         -         Nizip 1980 Yıldırımspor         

14:30   HASAN CELAL GÜZEL SAHASI Karşıyaka Gençlikspor              -  Gaziantep Sercan İnşaatspor

14:30   ŞAHİNBEY İLÇE STADI             Gaziantep Organizespor         -     Gaziantep Diclespor

 

 

PAZAR GÜNÜ        (SÜPER AMATÖR KÜME)

12:30   GAZİKENT SAHASI                             Kalespor             -         Hasan Demir Koleji   

12:30   SEYRANTEPE SAHASI                        Demirspor          -         Camcıoğluspor

14:30   SEYRANTEPE SAHASI                        Şehitkamil Gençlikspor              -         Bozkurtspor

14:30   YAVUZELİ İLÇE SAHASI                    Yavuzelispor        -         Üçoklar Demirspor

14:30   GAZİKENT SAHASI                           Aktoprak Belediyespor    -  Şehitkamil Belediyespor

14:30   ARABAN İLÇE STADI                      Araban Belediyespor        -  Anadoluspor

14:30   ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI                 Sanayi Esnafspor              -  İslahiye Belediye Gençlikspor

 

PAZAR GÜNÜ             (BİRİNCİ AMATÖR KÜME B GRUBU)

10:30   BATUR STADI                                       Esenspor         -         Oğuzeli Belediyespor

12:00   ŞAHİNBEY İLÇE STADI                       Oğuzspor            -         Atletik Mekikspor      

12:00   HASAN CELAL GÜZEL SAHASI            Özyıldızspor       -         Şahinbey Bossanspor

12:30   ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI                 Simfa İnşaat Çınarlı   -  Nizip Halk Eğitimspor

14:00   HASAN CELAL GÜZEL SAHASI         Hacıbaba Özgençlikspor              -         Işın Boru Yıldızspor

14:00   BEYKENT SAHASI                             Bostancı Kartalspor        -      Türk Telekom

14:00   ŞAHİNBEY İLÇE STADI                      Gazikentspor       -         Faik Bezek İnşaatspor

7.11.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz