Bakbak, “Terör örgütlerine ve yerli işbirlikçilerine asla boyun eğmedik”

Bakbak, “Terör örgütlerine ve yerli işbirlikçilerine asla boyun eğmedik”

Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak; “Büyük ve güçlü Türkiye yolunda gelecek nesillere bırakılacak dev eserler üretiyoruz” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Dışişleri Komisyonu Üyesi Dr. Derya Bakbak, katıldığı AK Parti Bayburt 6. Olağan İl Kadın Kolları Kongresi’nde açıklamalarda bulundu. Gaziantep Milletvekili Dr. Derya Bakbak; “Büyük ve güçlü Türkiye yolunda gelecek nesillere bırakılacak dev eserler üretiyoruz” dedi.

Dr. Derya Bakbak, bugüne kadar yapılmayan hizmetleri vatandaşla buluşturduklarını belirterek, “Cumhuriyet tarihinin rekorlarını kırdık. Son on beş yılda Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde güçlenen Türkiye’nin işgalci Ermenistan karşısında Azerbaycan’a kardeş, terör devleti İsrail’e karşı Filistin’e umut, Esed’e karşı Suriyeli sığınmacılara güvenli yuva olduk. Yerli ve milli üretim, savunma ve silah sanayimizle destanlar yazdık. İHA’larımız ve SİHA’larımızla terör örgütlerinin inlerine inlerine girdik. Cumhur İttifakı olarak inandığımız yolda yürüyerek darbecilere, terör örgütlerine, güç odaklarına ve yerli işbirlikçilerine asla boyun eğmedik” dedi.

15.02.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz