Seydeyle NCR'ye geldi yürüyerek Taburcu edildi

Seydeyle NCR'ye geldi yürüyerek Taburcu edildi

NCR International Hospital bir hastaya daha şifa oldu!

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde yaşayan Ahmet Yurdabakan isimli hasta bacakta şiddetli ağrı, uyuşukluk ve güçsüzlük şikayeti ile öneriler doğrultusunda Gaziantep NCR International Hospital'a başvurdu. Yapılan muayene ve tetkikler sonrasında ileri düzeyde bel fıtığı ve sinirlerde baskı saptanan hastaya acil ameliyat planlandı.
NCR International Hospital Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İbrahim Rızvanoğlu tarafından gerçekleştirilen ameliyat sonrası aynı gün içerisinde yürütülen ve bir gün sonra taburcu edilen hasta "Buraya ağrılar içinde sedye ile geldim, yürüyerek evime gidiyorum." diyerek memnuniyetini dile getirdi.
NCR International Hospital Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. İbrahim Rızvanoğlu "Hastamız polikliniğimize sol bacakta şiddetli ağrı, uyuşma ve hissizlik şikayetleriyle yürüyemeyecek şekilde sedyeyle başvurdu. Yapılan muayene ve tetkikler sonrasında hastamızda ileri düzeyde bel fıtığı teşhis edildi. Hastamıza ameliyat önerildi. Fıtğın oldukça büyük olmasından dolayı ameliyatın ertelenmesi durumunda bacakta kalıcı felçlik gelişme ihtimali göz önünde bulundurularak acil olarak ameliyata alındı." dedi.
Ek olarak "Hastamızda olduğu gibi gerek haftasonu gerek gecenin herhangi bir saatinde böyle durumlarda müdahalemizi acil olarak gerçekleştirmekteyiz. diyerek Sağlığınız için 7 gün 24 saat yanınızdayız." dedi.

16.09.2022 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz