Şehitkamil Muhtarları unutmadı

Şehitkamil Muhtarları unutmadı

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 19 Ekim ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla sabah kahvaltısında muhtarlarla bir araya geldi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, 19 Ekim ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla sabah kahvaltısında muhtarlarla bir araya geldi. En yakın çalışma arkadaşlarının muhtarlar olduğunu ifade eden Başkan Fadıloğlu, muhtarlarla her zaman uyum içinde çalıştıklarını söyledi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ilçede görev yapan muhtarları 19 Ekim ‘Muhtarlar Günü’ nedeniyle Dülük Tabiat Parkı içerisinde bulunan Göl Kafe Restoran’da misafir etti. Programa; Şehitkamil Belediye Başkan Yardımcıları Hayri Özkeçeci, Fatih Ermeydan, Mehmet Ali Korkmaz da katıldı. Davete katılımları dolayısıyla muhtarlara teşekkür eden Başkan Rıdvan Fadıloğlu, tüm muhtarlarla yakından ilgilendi.

Etkinlik sonrası açıklamada bulunan muhtarlar, sorunlarını her zaman rahatlıkla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu’na iletebildiklerini söyledi. Mahallede yaşanan sorunların kısa sürede aşıldığına işaret eden muhtarlar, Şehitkamil Belediyesi tarafından sağlanan hizmetlerden memnun olduklarını söyledi. Muhtarlar, davet dolayısıyla Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve ekibine teşekkür etti.

 

HEP BİRLİKTE MİLLETİMİZE HİZMET ETMEYE GAYRET GÖSTERİYORUZ

Programda muhtarlara hitaben konuşan Başkan Fadıloğlu, şunları söyledi: “Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Tabi geleneksel hale gelmiş Anneler Günü, Babalar Günü, Kadınlar Günü gibi özel günler, senede bir gün kutlanacak günler değildir. Muhtarlar Günü de benim için senede bir kez kutlanacak bir gün değil. Allah, hepinizden razı olsun. Biz, ekip arkadaşları olarak hep birlikte milletimize hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. Sizler, hemşehrilerimizle 365 gün 24 saat kapı komşusu olarak birebir dertleriyle ilgilenen bireyler olarak, yöneticiler olarak büyük bir fedakarlıkla görevinizi yerine getiriyorsunuz. Bu yüzden sizlere sadece bir günün özel olarak ayrılması mümkün değil. Ama geleneksel hale gelmiş bu günde sizlerle bir arada olalım istedik. Biz, senede bir gün bir araya gelmek istemiyoruz. Daha sık bir araya gelmemiz gerek. Çünkü ne kadar çok bir arada olursak sorunları daha hızlı çözme imkanımız olacaktır. Ben, bu vesileyle hepinizin Muhtarlar Günü’nü yürekten kutluyorum. Önceki dönemde görev alan deneyimli arkadaşlarımız olduğu gibi yeni muhtar olan arkadaşlarımızın ilk Muhtarlar Günü. Allah; sağlık, sıhhat içerisinde güzel hizmetler yapmayı nasip etsin.”

20.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz