Seçkin Koleji’nde coşkulu açılış

Seçkin Koleji’nde coşkulu açılış

Çeyrek asırdır Gaziantep’te eğitim öğretim hayatına devam etmekte olan Özel Seçkin Koleji 2019-2020 eğitim öğretim yılına coşkulu bir törenle başladı.

Seçkin Koleji okul bahçesinde gerçekleşen törene Özel Seçkin Koleji kurucuları, idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri katıldı. Okul bahçesinde saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan tören, Özel Seçkin Koleji Genel Müdürü Uğur Çekici’nin açılış konuşması ile devam etti. Uğur Çekici “Yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde, Türkiye’nin aydınlık geleceği olan çocuklarımızı yetiştirecek değerli öğretmenlerimizle ve ülkemizin geleceği olan çocuklarımızla birlikte olmanın heyecanı ve gururu içerisindeyiz. Seçkin Koleji, bundan tam 25 yıl önce Atatürkçü eğitimi özümsemiş, evrensel ve milli değerlere sahip, yetenekli misyonu ile 3 eğitim gönüllüsünün, eğitimde başarıya ulaşmanın çocuğa saygı duymayla başladığı felsefesini kendine rehber edinerek çıktıkları bu yolda, Türkiye’nin ve Gaziantep’in marka okulu olarak eğitim öğretim hayatına devam etmektedir. 2019-2020 eğitim öğretim yılının sağlık ve mutluluk getirmesini, vatanımıza ve milletimize hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Program, anasınıfı ve 1.sınıf öğrencilerinin 10.yıl marşı eşliğinde uçan balonlarını uçurmasıyla devam etti. Ardından ilkokul öğrencilerinin hazırladığı İlköğretim Haftası kutlama programını izlemek üzere velilerle birlikte AKM salonuna geçildi. AKM salonunda velilere okul tanıtım slaytı izletildi. Veliler öğrencilerin hazırladığı koro çalışmasını heyecanla izlediler.Program öğrencilerin jimnastik gösterileri,müzik- keman dinletisi ve pasta kesimiyle son buldu.

9.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz