Şahinbey’den ödüllü temizlik kampanyası

Şahinbey’den ödüllü temizlik kampanyası

Şahinbey Belediyesi "Kapımın Önü Temiz, Sokağım Temiz, Mahallem Temiz" projesi kapsamında evinin önünü temizleyen ve çevre temizliğine hassasiyet gösteren vatandaşları ödüllendirerek içerisinde temizlik malzemelerinin bulunduğu temizlik setleri

Şahinbey Belediyesi "Kapımın Önü Temiz, Sokağım Temiz, Mahallem Temiz" projesi kapsamında evinin önünü temizleyen ve çevre temizliğine hassasiyet gösteren vatandaşları ödüllendirerek içerisinde temizlik malzemelerinin bulunduğu temizlik setleri hediye etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Sait Kirazoğlu, AK Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke ve Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Hasan Alan ile bilirlikte Yukarıbayır Mahallesi’nde mahallelerde evleri ziyaret ederek temizlik seti hediye ettiler.

 

TEMİZLİK İMANDANDIR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, çevre temizliğinin kentin temizliği için önemli olduğunu belirterek, "Kapımın önü temiz, sokağım temiz, mahallem temiz projesini hayata geçirdik. Bu kampanyaya destek veren vatandaşlara da temizlik seti hazırladık. Evinin önünü temiz tutan vatandaşlara bu temizlik setini hediye ediyoruz. Ayrıca temizliğe dikkat eden vatandaşlara fincan takımı ve saat hediye ediyoruz. Çünkü 'temizlik imandandır' inancından geliyoruz. Ayrıca Cumhurbaşkanımızın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi öncülüğünde yürütülen Sıfır Atık Projesi'ne de destek veriyoruz. Şu anda yaklaşık 120 ton geri dönüşüm malzemesini çöp olmaktan kurtardık ve yeniden ekonomiye kazandırıyoruz. Bu konudaki çalışmalarımız aralıksız devam edecek” dedi.

15.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz