Ramazan, “Ortak projemiz sürüyor”

Ramazan, “Ortak projemiz sürüyor”

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan "Almanya'nın Mannheim Belediyesi ile Kilis Belediyesi’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği Sosyal Kaynaşma ve Toplum Merkezini Mannheim Yardım Derneği Başkanı Mustafa Dedekeloğlu ile birlikte gezerek ortak projemi

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan Almanya'nın Mannheim Belediyesi ile Kilis Belediyesi’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği Sosyal Kaynaşma ve Toplum Merkezini Mannheim Yardım Derneği Başkanı Mustafa Dedekeloğlu ile birlikte gezerek ortak projelerinin devam ettiğini söyledi.

Önceki gün Mustafa Dedekeloğlu ile yapımı devam eden inşaatta incelemeler yapan Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan yaptığı açıklamada, "Mannheim Yardım Derneği Başkanı hemşerimiz Mustafa Dedekeloğlu ile birlikte Mannheim Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştirdiğimiz Sosyal Kaynaşma ve Toplum Merkezi inşaatında incelemelerde bulunduk. Ayrıca Ramazan ayı içerisinde yardıma muhtaç aileleri destekleme konusunda fikir alışverişinde bulunarak neler yapabileceğimizi konuştuk. Kilis'imizin tarihi mekânlarını ve restorasyonlarını tamamladığımız kültürel değerlerimizi kendisiyle gezerek, ilimizin bu dokusunu Almanya'da da tanıtmasını kendisinden talep ettik” dedi.

23.02.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz