Pamukevim’den kura çekimi

Pamukevim’den kura çekimi

Faizsiz Tasarruf ve Dayanışma Sistemine, yeni bir güç ve soluk getiren PAMUKEVİM A.Ş, Noter huzurunda yaptığı çekilişle müşterilerini konut ve araba sahibi yapıyor.

Faizsiz Tasarruf ve Dayanışma Sistemine, yeni bir güç ve soluk getiren PAMUKEVİM A.Ş, Noter huzurunda yaptığı çekilişle müşterilerini konut ve araba sahibi yapıyor.

Faizsiz Tasarruf ve Dayanışma Sistemine, yeni bir güç ve soluk getiren PAMUKEVİM A.Ş, yepyeni ürünleri, yenilikçi hizmet modelleri, kuralların yeniden yazılmasını sağlayacak girişimleri ve 36 yılı aşkın ticari geçmişi, güvenilir, köklü, istikrarlı yapısı ile faizsiz finansman sektöründe Gaziantep’ten Türkiye’ye merhaba diyor.

 

PAMUKEVİM GELECEĞİ İNŞA ETMEK ÜZERE KOLLARI SIVADI…

Pamukevim Gaziantep’in yanı sıra İstanbul ve Kahramanmaraş illerinde aktif olarak faaliyet gösterirken yurt çapında şubeleşmeye yönelik yatırım ve altyapı çalışmaları sürmektedir. Pamukevim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Pamuk, Dayanışmaya, dayalı bu sistemin tamamen kişinin bütçesine göre plan çizdiğini, bu sayede ev-araba almanın, işyeri kurmanın hatta yuva kurmanın kolaylaştığını ifade ederek sistemi anlattı. “Faizsiz Kredisiz Peşinatsız Finans Hesabı ile istediğiniz şehirden, istediğiniz bina ya da siteden ev sahibi olmanız mümkün. Hangi evi kimden alacağınıza, hangi vadede ne ödeyeceğinize siz karar veriyorsunuz. Üstelik faiz, ara ödeme ve kredi masrafı gibi ek maliyetlerle boğuşmadan noter huzurunda gerçekleşen çekilişlerle ev, araba, işyeri ya da hayalinize kavuşuyorsunuz. Bir tasarruf dayanışması şeklinde uygulanan yöntem, kadınlarımızın altın günlerinde sırasıyla bir kişiye altın hediye etmelerine benzer bir mantığa sahip. Bu sistemde gerçek veya tüzel kişilerden oluşan dayanışma grupları, tasarruf imkânlarına göre bir araya getirilmekte ve toplanan paralar kurayla her ay bir grup üyesinin ev, araba veya diğer ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılmaktadır. Bu yolla üyelerimiz ağır faizlere ve maliyetlere katlanmadan, birikimlerini hayallerine dönüştürebilmektedirler.”

18.07.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz