Nüket Ersoy’dan Öğretmenlere önemli mesajlar

Nüket Ersoy’dan Öğretmenlere önemli mesajlar

GKV Mütevelli Kurulu Başkanı Nüket Ersoy, Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının 56 yıl önce eğitime hayatına başlayarak Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin yanı sıra Türkiye’nin de en önemli eğitim kurumları arasında yer aldığını ifade etti.

GKV Mütevelli Kurulu Başkanı Nüket Ersoy, Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının 56 yıl önce eğitime hayatına başlayarak Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin yanı sıra Türkiye’nin de en önemli eğitim kurumları arasında yer aldığını ifade ederek öğretmenlere mesaj verdi.

2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında görev yapan öğretmenlere yönelik bir mesaj yayınlayan Gaziantep Kolej Vakfı Yönetim-Mütevelli Kurulu Başkanı Nüket Ersoy yeni eğitim öğretim yılında başarılar dileyerek “Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarını bugünkü konumuna taşıyan ve 56 yıldır birlikte çok güçlü bir ekip olmaktan büyük gurur duyduğumuz tüm yönetici ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilerim”  dedi.

2019-2020 eğitim öğretim yılında kapılarını eğitim için 56.kez açan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları bünyesinde ki anaokulu, ilkokul, ortaokul, fen ve Anadolu liselerinin yanı sıra bölgenin ilk IB eğitim kurumu olan Cemil Alevli Kolejiyle de ülke eğitimine önemli katkılar sürdürmeye devam ediyor. 2019-2020 eğitim öğretim yılının başlaması nedeniyle öğretmenlere yönelik bir mesaj yayınlayan Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy açıklamasında “Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarını bugünkü konumuna taşıyan ve 56 yıldır birlikte çok güçlü bir ekip olmaktan büyük gurur duyduğumuz tüm yönetici ve öğretmenlerimize yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilerim. Kendini sürekli yenilemeyi, insanları sevmeyi ve eğitmeyi, özveri, paylaşım ve liderlik gibi birçok üstün özelliğe sahip olmayı gerektiren kısaca toplum mimarlığı olarak nitelenen öğretmenlik mesleğini en ideal şekilde icra eden siz değerli öğretmenlerimizin daha çok başarılı bir şekilde yürüteceğinizden hiç kuşkum yoktur. Ülkemizin geleceğine şekil veren, aydın, çağdaş ve bilinçli nesiller yetiştiren, yarınlarımızın güvencesi olan ve bu topluma çok büyük hizmetlerde bulunan sizler, bizim için çok değerlisiniz” dedi.

9.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz