NTO’dan Büyükşehir’e ziyaret

NTO’dan Büyükşehir’e ziyaret

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Üyeleri ile birlikte, gerçekleşen yerel seçimler sonucu Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na yeniden seçilen Başkan Fatma Şahin ve tekrar Başkan Yardımcısı Latif Karadağ'ı ziyaret et

Nizip Ticaret Odası (NTO) Yönetim Kurulu, Meclis ve Disiplin Üyeleri ile birlikte, gerçekleşen yerel seçimler sonucu Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na yeniden seçilen Başkan Fatma Şahin ve tekrar Başkan Yardımcılığı görevine getirilen Latif Karadağ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i tebrik eden Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “Yeni dönemde de Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımıza görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

Nizip Ticaret Odası olarak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin her zaman yanında olacaklarını belirten NTO Başkanı Özyurt sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Nizip Ticaret Odası olarak Gaziantep ve Nizip’in ekonomisinin ve sosyal hayatının gelişmesi için elimizi her taşın altına koymaya hazır olduğumuzu belirtmek isterim. İnşallah büyükşehir belediyemizle bundan sonraki dönemde de ortak akılla hareket ederek daha fazla inisiyatif ve görev alacağız. Bu bağlamda Nizip Ticaret Odası olarak geçmişte de olduğu gibi üzerimize düşen her türlü görevi yapmaya hazırız ve her zaman da yanınızdayız” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin Nizip’e yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında katılımcılara bilgiler verdi. Nizip’i gerçekten her zaman çok sevdiklerini belirten Başkan Fatma Şahin “Nizip için çok çalıştık güzel projelere imza attık ve bundan sonrada çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Ben yaptıkları ziyaretten dolayı Nizip Ticaret Odası’na ve üyelerine çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

15.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz