Hokeyin Sultanları yerini korudu

Hokeyin Sultanları yerini korudu

Ukrayna’nın Boryspil kentinde EuroHockey Club Challenge III 2019 Women Türkiye temsilcisi Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey Takımı Portekiz’in Grupo Desportivo do Viso Takımını 6-0’lık farklı bir skorla yenerek ligdeki yerini korudu.

Kadınlar Açık Alan Avrupa Kulüpler Şampiyonasında Türkiye’nin temsilcisi Gaziantep Polisgücü Kadın Hokey Takımı Ukrayna’nın Boryspil kentinde oynadığı üçüncü maçında  Portekiz’in Grupo Desportivo do Viso  takımı karşısında 6-0’lık skorla sahandan galip ayrılarak ligdeki yerini korudu.

 

KAPLAN SPORCULARI KUTLADI

Avrupa Şampiyonasını Alanya’da takip eden Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan Portekiz’in Grupo Desportivo do Viso maçı sonrası sporcuları kutladı. Kaplan sporcuların ellerinden geleni fazlasıyla yaptığına inandığını ifade ederek “Gönül isterdi ki kadın takımımız da Avrupa Şampiyonluk kupasını kazansın. Ama olmadı. Ligdeki yerimizi koruduk. 2020’de yine Türkiye’nin temsilcisi olarak şampiyonaya katılacağız. Sporcularımızı ve teknik heyeti yürekten kutluyorum” dedi.

 

GAZİANTEP POLİSGÜCÜ LİGDE Kİ YERİNİ KORUDU

Zorlu bir ligde mücadele ettiklerini ifade eden antrenör Ayşe Kasım takımın ligdeki yerini koruduğunu ifade ederek bugün maçtan farklı skorla galip gelen sporcuları kutladı.

 

ŞUBAT 2020’DE Kİ TROPY’E ODAKLANACAĞIZ

Yaşanan talihsizliklerin ardından bu günkü maçın 6-0 kazanılmasının önemli olduğunu ifade eden Gaziantep Polisgücü Genel Sekreteri ve Kafile Başkanı İsmail Eryoldaş her maçın sporcular için farklı bir deneyim olduğunu ifade ederek bundan sonraki hedeflerinin Şubat ayında Litvanlya’da yapılacak olan Trophy maçları olduğunu sözlerine ekledi. 

10.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz