HASAN TEKE BAŞVURUSUNU YAPTI

HASAN TEKE BAŞVURUSUNU YAPTI

Ak Parti Şahinbey ilçe Başkanlığı yapan ve Milletvekili adaylığı için istifa eden Avukat Hasan Teke, 31 Mart 2024'te yapılacak olan yeril seçimler öncesinde Şahinbey Belediyesi Başkanlığı'na adaylık için başvurusunu yaptı.

Ak Parti Şahinbey ilçe Başkanlığı yapan ve Milletvekili adaylığı için istifa eden  Avukat Hasan Teke, 31 Mart 2024'te yapılacak olan yeril seçimler öncesinde Şahinbey Belediyesi Başkanlığı'na adaylık için başvurusunu yaptı.

Teke, başvurusunu büyük bir katılımla Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığına yaparken İl Başkanı Murat Çetin, başvuruyu kabul etti. Tam 5,5 yıl Türkiye'nin en büyük ilçesi olan Şahinbey'de Ak Parti İlçe Başkanlığı yapan ve herkesin bağrına bastığı Avukat Hasan Teke, Şahinbey Belediye Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusunu büyük bir katılımla yaptı. Oda başkanları, esnaf odaları, dernekler, muhtarlar ve yüzlerce vatandaşın katılımı ile Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı'na giden Hasan Teke, Şahinbey Belediye Başkanlığı için başvuru yaptı.

 

HASAN TEKE’DEN GÖVDE GÖSTERİSİ

Ak Partili Avukat Hasan Teke’nin sevenleri, akrabaları ve çok sayıda vatandaş Adaylık başvurusu için Ak Parti İl Başkanlığına adaylık başvurusu yapmak için gelen Hasan Teke’yi yalnız bırakmayarak sevgi gösterilerinde bulundular.

20.11.2023 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz