GSO’dan Rektöre hayırlı olsun ziyareti

GSO’dan Rektöre hayırlı olsun ziyareti

Gaziantep Sanayi Odası(GSO) Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cevdet Akınal Gaziantep Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Arif Özaydın’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

GAÜN Rektörü Prof. Dr. Arif Özydın’ın yeni görevinde başarılı olacağına yürekten inandığını belirten Adil Sani Konukoğlu, “Gaziantep Üniversitesi ile Gaziantep sanayisini daha çok bir araya getirerek, Gaziantep ekonomisine daha fazla katkı sağlayıp, daha ileriye götürebilmek için çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız. Gaziantep Sanayi Odası ve sanayici olarak Üniversitemiz ile geçmişten bu yana süregelen, arada kesintiye uğrayan işbirliğimizi daha da güçlendirerek devam ettireceğiz” şeklinde konuştu.

 

GAÜN BÜYÜK BİR DEĞER

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ise Gaziantep Üniversitesi’nin köklü geçmişi, akademik gücü ve öğrenci potansiyeli ile şehrimiz adına büyük bir değer olduğunun altını çizerek şunları söyledi: “ Göreve yeni başlayan Rektörümüz Prof. Dr. Arif Özaydın’ın vizyonu ve tecrübeleri ile çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine inanıyorum. Bu süreçte üniversite-sanayi işbirliğini de inşallah birlikte daha yukarıya taşımayı hedefliyoruz.”

13.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz