GAZİŞEHİR ZAFERLE DÖNDÜ

GAZİŞEHİR ZAFERLE DÖNDÜ

Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Basketbol Takımı Süper Lig’deki iyi gidişatını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol Takımı karşısında da sürdürdü. Engelsiz Şahinler deplasmanda rakibini 45-80 mağlup ederek haftayı galibiyetle kapattı.

Gazişehir Gaziantep Tekerlekli Basketbol Takımı Süper Lig’deki iyi gidişatını Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Tekerlekli Basketbol Takımı karşısında da sürdürdü. Engelsiz Şahinler deplasmanda rakibini 45-80 mağlup ederek haftayı galibiyetle kapatmayı başardı.

Tekerlekli Sandalye Süper Lig’in şehrimizi temsil eden Engelsiz Şahinler, aldığı bu galibiyetle birlikte ligde 5. Galibiyetini kazanmayı başardı. Sezon başından bu yana sadece bir kez mağlubiyet alan Tekerlekli Basketbol Takımımız, zirvenin de en güçlü takipçilerinden biri olduğunu gösterdi.

 

G.SARAY’LA OYNUYORLAR

Sezona şampiyonluk hedefiyle başlayan ve bu doğrultuda çalışmalarını sürdüren takım Süper Lig’in 8. Haftasında ise kendi sahasında Galatasaray Tekerlekli Basketbol Takımını konuk edecek. 17 Kasım Pazar günü saat 14:00’de Talat Özkarslı Spor Kompleksi’nde oynanacak olan karşılaşmada taraftar desteğine de büyük ihtiyaç duyan Engelsiz Şahinlerimiz, olası bir galibiyetle birlikte zirvenin en büyük adayı olacak.

12.11.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz