Gaziantep’ten Egea’ya Büyük İlgi

Gaziantep’ten Egea’ya Büyük İlgi

Fiat Motor Sporları’nın düzenlediği “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği yıla hızlı bir başlangıç yaptı.

Fiat Motor Sporları’nın düzenlediği “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği yıla hızlı bir başlangıç yaptı.  Gazianteplilere özel olarak, düzenlenen “Egea Seni Piste Çağırıyor” aktivitesine katılan yaklaşık yüz elli  otomobil tutkunu, güvenli sürüş eğitiminin ardından katıldıkları slalom yarışında motor sporları dünyasını yakından tanıyıp, keyifli dakikalar geçirdi.

Fiat Motor Sporları’nın başarı ile sürdürdüğü “Egea Seni Piste Çağırıyor” etkinliği, 2019 yılına hızlı bir başlangıç yaptı. Geçtiğimiz sene Anteplilerin yoğun ilgisiyle karşılanan etkinlik, bu yıl da büyük ilgi gördü. En Güçlü       Müzik Platformlarından biri olan  PowerApp’in  destekçileri arasında yer aldığı, 20 Nisan Cumartesi günü Alleben Göleti Otoparkı’nda düzenlenen aktiviteye yaklaşık yüz elli otomobil tutkunu katılım gösterdi. Etkinliğe yakınlarına destek olmak üzere gelen katılımcılar ise Fiat ve Topçuoğlu Otomotiv’in ev sahipliğinde özel olarak oluşturulan aktivite alanında keyifle vakit geçirdi.  Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç, etkinliğin 2019 yılındaki ilk ayağını Gaziantep’te düzenlemelerinden dolayı memnuniyet duyduklarını belirtti. Fiat’ın, 2019 yılının ilk 3 ayının sonunda “en çok tercih edilen marka” olduğunu belirten Aytaç “Bu sonucu almamızı sağlayan ön önemli etkenlerden biri, son 3 yıldır ülkemizin en çok tercih edilen otomobili olan Egea Model Ailesi’dir. Ürün özellikleri ve fiyat fayda dengesiyle ezberbozan Egea, sürekli olarak güncellenen versiyonlarıyla geniş kitlelerin farklılaşan beklentilerini karşılamaya devam ediyor. Bugün aktivitemizde gördüğünüz Egea’nın pist için özel olarak geliştirilen versiyonu da otomobilimizin yetkinliklerinin, motor sporları alanında da en üst noktalarda olduğunu ortaya koyuyor...” açıklamasında bulundu. Fiat’ın Gaziantep’teki güçlü temsilcisi Topçuoğlu Otomotiv’in başarılı iş sonuçlarına da değinen Aytaç son üç yıldan beri Antep’te Fiat markasının lider olduğunu belirtti. 2019 yılının ilk çeyreğinde de Fiat’ın Gaziantep’in en çok tercih edilen markası ve lideri olduğunu belirten Aytaç, sağladıkları değerli katılarından dolayı başta Topçuoğlu Otomoviv Yönetim Kurulu Başkanı Ali Topçuoğlu ve Topçuoğlu Otomotiv Genel Müdür Gökhan Özil olmak üzere tüm Topçuoğlu Otomotiv ailesine teşekkür etti.

 

“MADALYA VE SERTİFİKALAR TÖRENLE TESLİM EDİLDİ”

Antepli katılımcılar, Egea Seni Piste Çağırıyor etkinliğinde,  Fiat Egea Sedan’ın pist şartlarına özel olarak geliştirilen 1.6 litrelik turbo beslemeli 180 HP'lik versiyonu ile yarıştı. Aktivite sonunda en iyi zamanı yaparak ilk üçe girenler, madalya ve sertifikalarını Fiat Marka Direktörü Altan Aytaç, Topçuoğlu Otomotiv Genel Müdürü Gökhan Özil, Fiat Motor Sporları Takım Direktörü Koray Kafkas, ve Fiat Motor Sporları Takımı Pilotu Fatih Kara’dan aldı.

21.04.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz