GAÜN’de Kurumsal iletişim semineri

GAÜN’de Kurumsal iletişim semineri

(GAÜN) İletişim ve Medya Topluluğu tarafından düzenlenen Medical Park Gaziantep Hastanesi Kurumsal İletişim Uzmanı İzel Kasap’ın konuşmacı olarak katıldığı Kariyer Yolculuğu Mezuniyetten Önce Son Çıkış Söyleşisi gerçekleşti.

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) İletişim ve Medya Topluluğu tarafından düzenlenen Medical Park Gaziantep Hastanesi Kurumsal İletişim Uzmanı İzel Kasap’ın konuşmacı olarak katıldığı Kariyer Yolculuğu Mezuniyetten Önce Son Çıkış Söyleşisi gerçekleşti.

GAÜN İletişim Fakültesi Öğretim elemanlarından Dr. Öğretim Üyesi Oğuz Göksu’nun moderatörlüğünde GAÜN Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşide Kurumsal İletişim Uzmanı İzel Kasap; kendi yaşamından yola çıkarak, kurumsal iletişim sektörü ve öğrencilerin derste gördükleri süreçlerden kurum için örnekler verdi.

 

BAŞARILARINIZI SAKLAMAYIN

Öğrencilere üniversiteyi okurken hem okuyup, hem de süreçle ilgili sektörde çalışmaları tavsiyesinde bulunan Kasap, “Sadece okul ve ev arası gidip gelmektense, okul ev arasına işi de sıkıştırın. Hiçbir yerde çalışamıyorsanız blog yazın. Kendi web sitenizi oluşturun. Kafanızdakileri insanlara açın. Başarılı olabilirsiniz ama bunu birilerine duyurmadıktan ya da bir sürece başlamadıktan sonra bu başarıyı sadece kendiniz bilip bu şekilde hayatınızı sonlandırırsınız. Başarılarınızı saklamadan kendi yarattığınız dünya içerisinde devam edin” tavsiyesinde bulundu.

13.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz