BÜYÜKŞEHİR’E 3 ÖDÜL

BÜYÜKŞEHİR’E 3 ÖDÜL

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü önemli projeler, İstanbul’da düzenlenen “RE360⁰ Gayrimenkulün Büyük Buluşması”na damga vurdu.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü önemli projeler, İstanbul’da düzenlenen “RE360⁰  Gayrimenkulün Büyük Buluşması”na damga vurdu. Büyükşehir, en iyi sosyo-kültürel yapı, en iyi turizm hizmet yapılarıyla en iyi kültürel mirası koruma ve yaşatma kategorisinde aldığı 3 ayrı ödülle başarısını tescilledi. Ödülleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin topladı.

Gazi şehir, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin başkanlığında, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Sezer Cihan, Engelliler ve Sağlık Hizmetleri Daire Başkanı Serdar Tolay, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Recep Tekcan, Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanı Emel Kıraç, Kültür ve Turizm Daire Başkanı Oya Alpay, Kültür ve Sanat Şube Müdürü Hülya Yıldız ve yetkililerden oluşan heyetle adeta İstanbul’u fethe etti. Hayata geçirdiği projelerle gayrimenkul zirvesinde dikkatleri üzerine toplayan büyükşehir, diğer illere örnek oldu. 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın desteği, MIPIM’ın stratejik ortaklığında 3’üncü Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nda, sektörün meseleleri ele alındı, kritik gelişmeler yorumlandı. RE360⁰ gayrimenkul sektörüne yön veren kamu ve özel sektör ayırmaksızın tüm paydaşlara sektörün üst düzey yöneticileriyle birebir tanışma fırsatı sunan farklı deneyim ve trendler, 360 derece bakış açısıyla masaya yatırıldı. Gastronomi dalında UNESCO Yaratıcı Şehirler listesinde yer alan Gaziantep, derin kültür ve birikimiyle katıldığı Gayrimenkulün Büyük Buluşması’nda, adından söz ettirmeyi başardı. Türkiye’nin mimarlık alanında en önemli jürileri tarafından “RE360⁰  Gayrimenkulün Büyük Buluşması” kapsamında organize edilen Sign of the City Ödül törenine, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi imzasını attı.

12.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz