BÜYÜKEKŞİ PERFORMANSTAN MEMNUN

BÜYÜKEKŞİ PERFORMANSTAN MEMNUN

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, takımımızın geride kalan haftalardaki performansıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Mehmet Büyükekşi, takımımızın geride kalan haftalardaki performansıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 Ligde 22 hafta sonunda toplanılan 30 puanın önemli bir başarı olduğunu ifade eden Başkan Mehmet Büyükekşi; “Öncelikle Çaykur Rizespor karşılaşmasında alınan çok önemli galibiyetten dolayı teknik heyetimizi ve futbolcularımızı tebrik ediyorum. Karşılaşma sonrasında da kendilerini arayarak, performanslarından dolayı teşekkürlerimi ilettim. Maçın hafta içi ve geç bir saatte olmasına karşılık tribünlerimizdeki binlerce taraftarımıza mutlu olarak evlerine gönderebilmek, en büyük övünç kaynağımız oluyor. Özellikle son iki iç saha maçımızda hem Sivasspor’u, hem de Çaykur Rizespor’u güzel bir futbol sergileyerek mağlup etmemiz de taraftarlarımızın da katkısı çok büyük. Gaziantep şehrinin yeri Süper Ligdir ve bunu tüm Türkiye’ye de göstermeye devam ediyor. İlk 10 hedefimizde güçlü bir şekilde ilerliyoruz ancak geride kalan on iki haftada da var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

“BAŞARININ ANAHTARI AİLE HAVASINDA”

Futboldaki başarının ana temellerinden birinin aile havası yaratabilmek olduğunu dile getiren Başkan Mehmet Büyükekşi; “Futbolda belki insanlar sadece maç performansları üzerinden yorum yapabiliyor ancak esas karşılaşma ona hazırlık sürecinde yaşanıyor. Futbolcularımızın, teknik heyetimizin konsantre olabilmesi ve kendilerini mutlu hissedebilmeleri adına elimizden gelen tüm fedakarlığı göstermeye çalışıyoruz. Gerek hocamız Sumudica, gerekse de futbolcularımız bu sezon çok güzel başarılara imza atıyorlar. Kulüp içerisindeki ortamımız, bizi başarılı kılan en büyük etkenlerden birisi. Mağlup olunca da suçlu aramayıp, kendi içerimizde güçlü olabiliyoruz. Soyunma odamızda gerçekten aile havası olduğunu görüyoruz, yeni gelen transferlerimizin de bu kadar kısa süre içerisinde başarılı bir performans göstermesi bunun en güzel kanıtıdır. Takımımız mutlu oldukça performansı yükseliyor, güzel futbolla birlikte Gaziantep şehri de bizlere daha çok sarılıyor. Bu birlikteliğimiz ve istikrarımız sürdüğü sürece sürdürülebilir bir başarıya imza atacağımıza inanıyorum” dedi.

18.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz