BBP’de Kongre heyecanı

BBP’de Kongre heyecanı

Büyük Birlik Partisi İl Teşkilatı Yeni koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında ertelenen kongreleri yapmak için çalışmalarını hızlandırdı.

Büyük Birlik Partisi Gaziantep Teşkilatı’nda  yeni normal dönem ile birlikte kongre takvimleri netleşmeye başladı. Yeni koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında il ve ilçe kongrelerini erteleyen Büyük Birlik Partisi Gaziantep İl Teşkilatı YSK’nın normalleşme süreci kapsamında siyasi partilerin kongreleri  yapılabileceği kararından sonra hazırlıklarını hızlandırdı. Büyük Birlik Partisi Gaziantep Teşkilatı, Kurban Bayramı sonrasında yapılması planlanan kongreler için hazırlıklarına devam ediyor.

BBP Gaziantep İl Başkanı Metin Demirçubuk ve BBP MKYK Üyesi İhsan Kaya’nın katılımıyla gerçekleştirilen İl Toplantısında alınan karar sonrası İhsan Kaya Yaptığı açıklamada  Kongrelerin korona virüs tedbirleri sebebiyle ertelendiğini, “Yeni normal döneme girilmesiyle birlikte siyasi partilerin kongre süreci de yeniden başladı. Büyük Birlik Partisi Gaziantep Teşkilatı olarak kongrelerimiz için hazırlıklarımıza başladık. Bayramdan sonraki süreçte yapacağımız kongrelerimiz için tüm tedbirlerimizi alıyoruz” dedi.

12.07.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz