Anka’da en güzel Anneler Günü hediyesi

Anka’da en güzel Anneler Günü hediyesi

Gaziantep Özel Anka Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Demir kontrolünde dünyaya gelen üçüz bebeklerini Anneler Günü’nde kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan Erem Ailesi, şimdi dört çocuğa bakacak.

Gaziantep Özel Anka Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Demir kontrolünde dünyaya gelen üçüz bebeklerini Anneler Günü’nde kucaklarına almanın mutluluğunu yaşayan Erem Ailesi, şimdi dört çocuğa birden nasıl bakacaklarını düşünüyor.

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde ikamet eden ve 5 yıl önce dünya evine giren Cezmi ve Fatma Erem çifti bir kız çocuklarının ardından Anneler Günü’nde üçüz bebek sahibi olmanın heyecanını yaşadı. Doğum riskli görüldüğü için Gaziantep Özel Anka Hastanesi’ne sevk edilen Fatma Erem burada Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Demir tarafından gerçekleştirilen sezaryenle üçüzlerini kucağına aldı. Erken doğdukları için kuvöze konulan tek yumurta üçüzlerinin sağlık durumlarının iyi olduğunu söyleyen Gaziantep Özel Anka Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Mustafa Demir,” Anneler Günü’nde anneye bu sevinci yaşattığımız için mutluyuz. Bebeklerimizin hepsi erkek. Birisi 1 kilo 700 gram, diğer ikisi 2 kilo 200 gram. Ciddi bir sağlık sorunları yok, ancak normal kiloya gelene kadar kuvözde kalacaklar. Hastanemizin tam donanımlı yenidoğan yoğun bakım ünitesinde gözetim altında kalacak olan bebekleri en kısa zamanda annelerinin kucağına vereceğiz ”diye konuştu.

Anneler Günü’nde üçüz bebek sahibi olan 33 yaşındaki Fatma Erem; ”Benim için en güzel Anneler Günü hediyesi oldu. Sevincimi anlatmam imkansız. 3 yaşında Gamze adında bir kızımız vardı, bir de erkek evlat istiyorduk. Allah bize bir değil, üç erkek evlat verdi. Doğumum riskli olduğu için çok korkuyordum. Gaziantep Özel Anka Hastanesi’nde benimle çok iyi ilgilendiler. Zor ve riskli olmasına rağmen çok şükür doktorum doğumumu güzel sonuçlandırdı. Bebeklerim ve benim sağlık durumum iyi. Bu duyguyu bana yaşatan hastane ve doktorum Mustafa Demir’e teşekkür ederim.”dedi.

12.05.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz