AK PARTİ ŞAHİNBEY’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

AK PARTİ ŞAHİNBEY’DE GÖVDE GÖSTERİSİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Şahinbey 7.Olağan İlçe Kongresinde Hasan Teke yeniden İlçe Başkanlığına seçildi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, İlçe Başkanları, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri, MHP Gaziantep İl Başkanı Cahit Çıkmaz, partililer ve delegelerin katılımıyla Şahinbey Parkı içerisindeki amfi tiyatroda gerçekleştirilen AK Parti Şahinbey İlçe Kongresi'nde Delegelerin büyük desteğini alan Av. Hasan Teke revizyona giderek yeniden Başkanlığa seçildi.

 

YÖNETİM KURULU

Av. Hasan Teke (Başkan)

Yakup Ertan Kılınç

Mehmet Ayhan Gürbüz

Lokman Kavak

Abdulkadir Sökücü

Şevki Özkaya

İbrahim Halil Şimşek

Ferhat Kurt

Şerif Kurt

Ümit Akaslan

Murat Ekmekçi

Necmettin Tayyip Karaoğlu

Muhammet Aksüt

Hayriye Özmantar

Ertuğrul Kısa

İbrahim Özdemir

Fatma Ayça Yüksek

Mehmet Tiryaki

Ali Aslan

Selahattin Taşçı

Ali Yıldız

Sabri Görmez

Şıho Göçmen

Melih Tunahan Durmaz

Ali Rıza Annaç

Recep Serçe

Sevim Çelik

Cevdet Çelik

Halit Köse

İlhan Akman

 

BAŞKAN HASAN TEKE’DEN TEŞEKKÜR

Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Av. Hasan Teke, Kongre öncesinde yaptığı konuşmada, “İlçe Teşkilatı olarak Delegeden  mahalle temsilcilerine kadar bu kutlu davanın neferleriyiz. Parti teşkilatı ve üyelerime teşekkür ederim. Bu davada başta en çok emeği geçen eşim ve çocuklarıma da teşekkür ediyorum. Şahinbey sadece isminden ibaret değil” dedi.  

 

GÜL, “TERÖRÜN KÖKÜNÜ KAZIYACAĞIZ”

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül Ak Parti’nin tabelasını milletin astığını kaydederek, “En büyük görev bu davanın neferi olmaktır. Ak Partinin tabelasını bu millet asmıştır. Eski vesayet anlayışına göre siyaset yoktur artık. Üniversite kapısından başı kapalı diye giremeyen bacılarımız vardı. Dağlara izmarit bile atmıyor diyen muhalefete sesleniyorum. Bugün PKK Hatay’da ormanlarımızı ciğerlerimizi yakıyor. Terörün kökünü kazımaya devam edeceğiz” dedi.

 

KANDEMİR, “UYKU TAKLİDİ YAPAN MUHALEFET VAR”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşılarında "uyku taklidi yapan bir muhalefet" olduğunu belirterek, "Maalesef bunlar, millet ne zaman sevinse dudak bükerler.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, karşılarında "uyku taklidi yapan bir muhalefet" olduğunu belirterek, "Maalesef bunlar, millet ne zaman sevinse dudak bükerler. Yaptıklarımızı itibarsızlaştırmak için sanki çok sıradanmış gibi ifade ederler, konuşurlar. Ne zaman yüreğimiz dara düşse, sıkılsak, üzülsek ortadan yok olurlar" dedi.

 

12.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz