Adalet Partisi’nde bayrak değişimi

Adalet Partisi’nde bayrak değişimi

12 Eylül 2015’te Vecdet Öz başkanlığında kurulan Adalet Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’nda bayrak değişimi yaşandı.

12 Eylül 2015’te Vecdet Öz başkanlığında kurulan Adalet Partisi Gaziantep İl Başkanlığı’nda bayrak değişimi yaşandı.

2015’ten beri Gaziantep Adalet Partisi İl başkanlığını yürüten Coşkun Güler, 27 Eylül’de yapılan İl Kongresi’nde başkanlığı Galip Öztürkmen’e bıraktı. Coşkun Güler ise Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz’ün Danışmanı olarak atandı.

 

GÜLER,, “ÜLKENİN YÖNETİMİNE TALİBİZ”

Coşkun Güler yaptığı açıklamada, “Adalet partisi olarak bizim temel ilkemiz bu ülkenin birliğini dirliğinin sağlanması ülkemizin toprak bütünlüğünü sonuna kadar koruyarak 21. Yüzyılın ülkesi olma yolunda bu çorbada tuzumuzun olması. Genel Başkanımız Vecdet Öz Başkanlığında kurulan Adalet partisi 81 vilayette teşkilatlanma yolunda yeni bir oluşum içinde. Güçlü kadrolarla bu ülkenin yönetimine talibiz.  

 

“İKİ DEVLET, TEK MİLLET”

Azerbaycan milletinin her zaman yanında olduklarını dile getiren Güler, “Şu anda ülkemiz dört bir koldan kuşatılmak isteniyor. Bir taraftan Suriye, diğer taraftan Denizler olamk üzere son olarak da Azerbaycan kuşatılmak isteniyor. Azerbaycan kardeş ülkemiz hak ettiği toprakları almak için verdiği mücadele ile Türkün dünyaya gücünü göstermiştir. Biz Adalet partisi olarak bu ülkenin bölünmez bütünlüğünün korunması için elimizi taşın değil, kayanın altına vücudumuzu koyarız. Bizim hedefimiz bayrağımızın dalgalanması ve asla inmemesi, ezanlarımızın susmamasıdır. Yeni bir oluşumla Genel başkanımızın önderliğinde bu ülkenin yönetimine talibiz” dedi.  

 

ÖZTÜRKMEN, “TEŞKİLATLANIYORUZ”

Adalet Partisi’nde göreve seçilen İl başkanı Galip Öztürkmen, “Oğuzeli, Şahinbey ve Şehitkamil Merkez ilçeleri olarak atamaları yaptık. 27 Eylül’de yaptığımız il kongresinin ardından mazbatamızı aldık. Teşkilatlanma çalışmalarımız devam ediyor. Adalet Partisi’ni Gaziantep’te iyi bir yerlere getirmek istiyoruz” dedi. 

15.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz