TEDAŞ’tan Gaziantep’e 2 yılda 41 milyon TL

TEDAŞ’tan Gaziantep’e 2 yılda 41 milyon TL

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş, iki yıl içerisinde Gaziantep’e 41 milyon TL’lik aydınlatma yatırımı gerçekleştirdi.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş, müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunmak hedefiyle, mevcut aydınlatma sistemlerinde bakım, onarım ve yatırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

 

GAZİANTEP’E 2 YILDA 41 MİLYON TL AYDINLATMA YATIRIMI

Toroslar EDAŞ, Gaziantep ilinde sürdürülebilir ve kaliteli enerji sağlamak için şebeke ve aydınlatma yatırımlarını sürdürüyor. Gaziantep’e 2019 yılında yaklaşık 17 milyon TL’lik aydınlatma yatırımı yapılacak.

 

AYDINLATMALAR YENİLENİYOR

Gaziantep ilinde yapılan çalışma kapsamında ekonomik ömrünü dolduran aydınlatma ekipmanlarını yenileriyle değiştirirken, henüz ekonomik ömrünü doldurmamış, kullanılır durumda olan fakat dış etkenler sebebiyle arızalanan aydınlatma armatürleri de bakım ve onarımdan geçiriliyor. Faaliyet gösterdiği 6 ilde 8,3 milyon nüfusa hizmet veren Toroslar EDAŞ 2019 yılının ilk 9 ayında Gaziantep’te yürütülen aydınlatma çalışmaları kapsamında;       6357 adet armatür ekonomik ömrünü tamamladığı için yenilendi. 15700 adet armatür yanar hale getirildi. Dış etkenler sebebiyle hasar gören 24259 metre kablo yenilendi.  Toroslar EDAŞ, sorumluluk bölgesinin genelinde yaptığı yatırımlar ve operasyonel iyileştirmeleri hayata geçirmeye ve bu hizmetleri müşterileriyle paylaşmaya devam edecek.

7.10.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz