Amatörde haftanın programı

Amatörde haftanın programı

Süper Amatör ve Birinci Amatör Kümede Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan maçların programı belli oldu.

Süper Amatör ve Birinci Amatör Kümede Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan maçların programı belli oldu. Buna göre maçların başlama saatleri ve program şöyle:

 

B GRUBUNDA MAÇLAR CUMARTESİ

15:00   Şehitkamil İlçe Stadı            Türk Telekom      -         Hacıbaba Özgençlikspor

15:00   Seyrantepe Sahası               Atletik Mekikspor            -         Işın Boru Yıldızspor

15:00   Gazikent Sahası                   Şahinbey Bossanspor      -         Bostancı Kartalspor   

15:00   Oğuzeli İlçe Sahası             Oğuzeli Belediyespor       -         Oğuzspor

15:00   Nizip Sentetik Saha             Nizip Halk Eğitim Merkezispor    -         Özyıldızspor

15:00   Şahinbey İlçe Stadı             Faik Bezek İnşaatspor      -         Gaziantep Esenspor   

15:00   Batur Stadı                           Gazikentspor       -         Simfa İnşaat Çınarlı Eydibabaspor

 

 

SÜPER AMATÖR KÜME   (PAZAR)

13:00   GAZİKENT SAHASI                      Hasan Demir Koleji   -         Sanayi Esnafspor

13:00   SEYRANTEPE SAHASI                 Üçoklar Demirspor   -         Gaziantep Kalespor   

13:00   HASAN CELAL GÜZEL SAHASI    Bozkurtspor   -         Aktoprak Belediyespor          

13:00   ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI            Şehitkamil Gençlikspor         -         Yavuzelispor  

15:00   İSLAHİYE İLÇE STADI                   İslahiye Belediye Gençlikspor    -   Demirspor           

15:00   GAZİKENT SAHASI                      Anadoluspor              -         Camcıoğluspor

15:00   ŞEHİTKAMİL İLÇE STADI         Şehitkamil Belediyespor  -  Araban Belediyespor4

 

 

BİRİNCİ AMATÖR KÜME A GRUBU  (PAZAR)

11:00   GAZİKENT SAHASI                    Sercan İnşaatspor       -  İstikrar Eğitim Gençlikspor

13:00   ŞAHİNBEY İLÇE STADI              Gaziantep Organizespor -  Karşıyaka Gençlikspor 

15:00   SEYRANTEPE SAHASI               Düztepespor    -         Şehreküstüspor          

15:00   ŞAHİNBEY İLÇE STADI              Gaziantep Gazispor   -  Saraygücü 1983 Spor

15:00   BEYKENT SAHASI                    Gazisarayspor   -         Gaziantep Gençlerbirliği       

15:00   NİZİP SENTETİK SAHA              Nizip 1980 Yıldırımspor          -         Aydınbabaspor

15:00   HASAN CELAL GÜZEL SAHASI Gaziantep Diclespor     -         Akkentspor

5.03.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz