Yeniden Refah Partisi Şahinbey’de coşkulu Kongre

Yeniden Refah Partisi Şahinbey’de coşkulu Kongre

Yeniden Refah Partisi Şahinbey 2. Olağan Kongresini Pazar günü büyük bir katılımla, coşkulu ve heyecanlı bir şekilde gerçekleşti

Yeniden Refah Partisi Şahinbey 2. Olağan Kongresini Pazar günü büyük bir katılımla, coşkulu ve heyecanlı bir şekilde gerçekleşti. Tek listeyle girilen seçimlerde İbrahim Halil Dalgacıoğlu Şahinbey İlçe başkanı olarak seçildi.

Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz, Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin,  MKYK üyesi Şükrü Yılmaz, MKYK üyesi İsmail Yavuz, Adıyaman İl Başkanı İsmail Demir ve partililerin katılımı ile gerçekleşti. Kongrede merhum Refah Partisi milletvekili Bedri İncetahtacı’nın annesi Delal İncetahtacı ve kardeşi Ahmet İncetahtacı’nın kongreye katılım sağlaması salonda duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Altınöz hükümetin uygulamış olduğu  faizli sistemin sonuçları ve kötü yapılan politikaları eleştirirken, Genel Başkan Yardımcısı Doğan Bekin hükümetin dış politikada yaptığı hataları, MKYK üyesi  Şükrü Yılmaz Yeniden Refah Partisinin teşkilatlanması ve partinin temel ilkeleri hakkında bilgiler verdi.  İl Başkanı Ufuk Çıngırlar konuşmasında “Şahinbey 2. olağan kongremizdeki coşku heyecan yoğun katılım iktidara yürüyüşümüzün ayak sesleridir. Milletimiz Refah Partisi iktidarındaki bolluk bereket istihdam ekonomik refah dönemini arzu etmekte ve çarenin özümün Yeniden Refah Partisinde olduğunu bilmektedir. İşte bugün bu salondaki coşku heyecan salondan dışarı taşan insan seli bunun en güzel örneğidir.  Yaşanabilir bir Türkiye için, Yeniden büyük Türkiye için, artık Yeniden Refah Partisi var. Bu duygu ve düşüncelerle kongremizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

30.11.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz