ÖZDEMİR YAPIYA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

ÖZDEMİR YAPIYA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Sahibinden Emlak ve İbrahim Özdemir Yapı İnşaat’ın yeni ofisi görkemli bir törenle hizmete açıldı.

Sahibinden Emlak ve İbrahim Özdemir Yapı İnşaat’ın yeni ofisi Karataş Mahallesi Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Bulvarı’nda hizmete girdi. Açılış törenine yoğun bir katılım olduğu gözlerden kaçmadı. Sahibinden Emlak Yunus Emre Yıldız ile İbrahim Özdemir Yapı İnşaat’ın sahibi İbrahim Özdemir, misafirlere yeni ofis hakkında bilgiler verdiler.  Sahibinden Emlak ve İbrahim Özdemir Yapı İnşaat’ın yeni ofisi düzenlenen törenle açıldı. Açılış törenine AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, Gaziantep Vali Yardımcısı Nihat Karabiber, Asrın İş adamları Derneği Gaziantep Şube Başkanı Hayri Ünal ve diğer davetliler katıldı.

 

“SEKTÖRE ÖNCÜLÜK EDEECEK”

Sahibinden Emlak Yunus Emre Yıldız, yaptığı açılış konuşmasında misafirlere teşekkür etti. “Uzun ve yorucu bir süreç ile ulaştığımız bugünümüzde bizleri burada onurlandıran siz değerli konuklarımıza İbrahim Özdemir Yapı İnşaat ailesi olarak şükranlarımızı sunuyoruz. Bizler sektöre öncülük yapmanın haklı gururu ile kendi işimize verdiğimiz değeri yükseltme vizyonu açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni ofisimizde bizi güvenle tercih eden herkesle paylaşma arzusundayız. Bu vesile ile yeni ofisimizin İbrahim Özdemir Yapı İnşaat ailesine hayırlı olmasını yüce mevladan niyaz ederim” dedi.

Yeni iş yerinin hayırlı olması temennisinde bulunan AK Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz, “Bu anlamda günde yeni ofisin açılışında bulunmaktan büyük bir mutluluk duyduk. Rabbim inşallah bu iş yerini hayırlısından ve helalinden bol kazançlar nasip etsin. Rabbim, memleketimizi, milletimizi ve ümmetimizi kazalardan, belalardan, salgın afetlerden esirgesin” açıklamasını yaptı.

 

 

24.09.2021 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz