YAVUZELİ İYİ OLACAK

YAVUZELİ İYİ OLACAK

31 Mart Yerel seçimlerinde Yavuzeli'nde İYİ Parti ve CHP'nin ittifak adayı Mehmet Kaya'nın seçim Koordinasyon Merkezinin açılışı miting havasında gerçekleşti.

Pazar günü Yavuzeli'nde gerçekleşen SKM açılışı öncesinde  Miting havasında geçen açılışa CHP İl Başkanı Lütfi Demir, İYİ Parti İl Başkanı Serkan Karakuş, Yavuzeli Belediye Başkan adayı Mehmet Kaya, İYİ Parti Gaziantep Milletvekili Hüseyin Filiz, İYİ Parti Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ejder Demir, İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, CHP Yavuzeli ve Araban İlçe Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

KARAKUYU'DAN ARAÇ KONVOYU

Karakuyu'lu olan Belediye Başkan adayı Mehmet Kaya'ya destek için Yavuzeli'ne Karakuyu'dan çok sayıda araç konvoyu gitti.

 

KAYA, "YAVUZELİ'Nİ CAZİBE MERKEZİ YAPACAĞIZ"

Yavuzeli Belediye Başkan adayı Mehmet Kaya, meydanı dolduran halka ve partililere teşekkür ederek, "Bizi bu göreve layık gören partilere teşekkür ediyorum. Yavuzeli küskünlerin değil, barış içinde olanların ilçesi olacak. Ekonomiyi ve Tarımı canlandırmak için Canlı Hayvan pazarı kuracağız. Gençlerin önünü açmak için Yavuzelispor'a destek olmak için Gençlik Merkezleri kuracağız."

 

FİLİZ, "İYİ BELEDİYECİLİK OLACAK"

İYİ Parti Gaziantep Milletvekili İmam Hüseyin Filiz, "Millet ittifakının heyecanını işte bu kalabalıktan görüyoruz. 1 Nisan sabahı Yavuzeli'ne Güneş doğacak. Başkan adayımız hizmetlerini anlattı. İYİ Belediyecilikte Adalet, şeffaflık, her şeyin açıkça konuşulacağı Belediyecilik olacak" dedi.   

 

10.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz