KİLİS’İN YENİ BAŞKANI SERVET RAMAZAN

KİLİS’İN YENİ BAŞKANI SERVET RAMAZAN

Kilis Belediye Başkanı Av. Abdi bulut’un vefatının ardından Kilis belediye Meclisi’nde yapılan seçimin ardından Kilis belediye’sinin yeni Başkanı Servet Ramazan oldu.

Kilis Belediye Başkanı Av. Abdi bulut’un vefatının ardından Kilis belediye Meclisi’nde yapılan seçimin ardından Kilis belediye’sinin yeni Başkanı Servet Ramazan oldu.

1984 yılından beri Kilis Belediyesi’nde görev yapan Servet Ramazan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin katıldığı Meclis toplantısında Meclis üyelerinin desteğini alarak Kilis Belediyesi’nin yeni Başkanı oldu.

 

ÖZHASEKİ’Yİ AĞIRLADI

Kilis Belediye Meclisinde yapılan seçimlerin ardından Kilis Belediyesinin yeni başkanı olan Servet Ramazan Kilis Belediye Başkanı makamında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'yi ağırladı.

 

CUMHURBAŞKANI’NDAN TEBRİK

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonda Kilis'in yeni belediye Başkanı Servet Ramazan'a başarılar dilerken, Başkan Servet Ramazan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkürlerini iletti.

 

SERVET RAMAZAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

sayın bakanım, sayın il başkanım, değerli belediye başkan yardımcılarım, kıymetli belediye meclis üyelerim, basınımızın güzide mensupları. Öncelikle halkımızın büyük teveccühleri ile ilimiz belediye başkanlığına seçilmiş olan çok kıymetli merhum Abdi Bulut başkanımızı rahmetle ve minnetle yad ediyorum. Başkanımızın vefatı tüm memleketimizi ve bizleri derinden etkiledi. Hepimiz, dostumuzu, abimizi, kardeşimizi kaybettik.  Mehmet Abdi Bulut artık memleketimizin ortak değeridir. Kilis halkı ve bizler onu asla unutmayacağız. Beni bu şerefli göreve layık gören başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendi’ye, genel başkan yardımcımız Sayın Mehmet Özhaseki beyefendi’ye, belediye meclis üyelerimize, il teşkilatımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyorum. inşallah görev yaptığım dönem zarfında şahsıma duyulan güvene layık olmak için gece gündüz demeden çalışacağız. değerli başkanımız sayın abdi bulut’un emanetini büyük bir titizlikle taşıyacağım. rabbim milletimize hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. ben bugün seçildiğim belediye başkanlığını bir makam değil bir görev olarak görüyorum. bizlerin 30 yıldan fazla belediye tecrübesi bulunmaktadır. bu tecrübeyle merhum başkanımızla birlikte bu yola çıkarken hayalini kurduğumuz projelerimizi inşallah bir bir tamamlayacağız. ben ve ekip arkadaşlarım bugünden itibaren Kilis halkının emrinde ve hizmetinde olacağız. rabbim hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Tüm Kilis halkının desteklerini ve dualarını bizlerden esirgemeyeceğini umut ediyorum. Huzurlarınızda tüm hemşerilerime sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum. Değerli arkadaşlar acımız olduğundan dolayı tebrik veya çiçek kabul etmiyoruz. bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ederim hepinize teşekkürlerimi sunuyorum.”

22.10.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz