Kilis Abdi Bulut'a güveniyor

Kilis Abdi Bulut'a güveniyor

Güneydoğu'da alt yapıdan üst yapıya, sosyal yaşamdan eğitim ve sportif atılımlara kadar her türlü hizmetin vatandaşlara en iyi şekilde yansıtıldığı Kilis'te vatandaşlar; Başkan Av. Mehmet Abdi Bulut'a tam destek verdi.

Son iki yılda yerel yönetimin öncülük yaptığı hizmet atağıyla Kilis, Güneydoğu'nun en hızlı gelişen illeri arasında ilk sıralarda yerini aldı. AK belediyeciliğin en güzel örneklerinin birbiri ardına sergilendiği Av. Mehmet Abdi Bulut Başkanlığındaki Kilis Belediyesi ile yeni bir döneme 'merhaba' diyen Kilis'te AK Parti Belediyeciliği altyapıdan üst yapıya, sosyal yaşamdan  eğitim ve sportif faaliyetlere kadar her alanda kendini gösterdi.  

KİLİS'TE YÜZDE 70 MEMNUNİYET SONUCU ÇIKTI

AK Belediyeler Medya Ailesinin de 15'i Büyükşehir, 24'ü ise il bazında olmak üzere Türkiye geneli toplam 39 ilde yaptığı anketler yavaş yavaş neticelenmeye başlarken, Güneydoğu'da hak edilir en belirgin adres ise Kilis oldu.  Buna göre son bir aylık zaman diliminde Kilis ile ilgili yöneltilen "AK Partili Kilis Belediyesi ve Başkan M. Abdi Bulut'un çalışmalarını yeterli buluyor musunuz?" sorusuna; katılımcıların yüzde 70'i 'Evet' derken Yüzde 30'u ise 'Hayır' yanıtını verdi. 12 Ağustos 2020 tarihi ve saat 00.00 itibariyle sonlandırılan ankete ise rekor katılım sağlandı. www.akbelediyeler.com haber sitesinde ve sitedeki Kilis ile ilgili tüm haberlerin içeriğinde yer alan ankete toplamda 12 bin 562 kişi katıldı. Her kullanıcının yalnızca bir oy kullanabileceği ankette katılımcıların 8 bin 789'u Başkan Bulut'tan yana memnun olduklarını ifade ederken, 3 bin 751'i ise Kilis Belediyesi ve Başkan Mehmet Abdi Bulut'un çalışmalarının şimdilik yeterli olmadığından yana tercihini yaptı. Ankette 22 kişi ise çekimser oy kullandı.  

KİLİS'E YEPYENİ PROJELER

Kendisini şehrine hizmete adamış bir isim olarak Mart 2019 Yerel Seçimlerinde 24 bine yaklaşan oy ve yüzde 47'lik bir dilimle mazbatasını almasının ardından yerel yönetimde yepyeni bir döneme 'Bismillah' diyen Başkan Mehmet Abdi Bulut'la Kilis'te çok önemli çalışmalar gerçekleştirildi. Belediyecilik tecrübesini yeni bir dönemde daha da hız kazandırarak ilerleten Başkan Bulut sayesinde Kilis'te yerel yönetim, ilin kalkınmasında adeta 'Ağabeylik' rolü üstlendi. Belediyeciliğin sadece alt ve üst yapıdan ibaret olmadığının en güzel örneği haline gelen Kilis'te yaşanan gelişmeler tüm Türkiye'ye örnek olacak çalışmalarla ulusal medyada da geniş yer buldu. 

 

 

12.08.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz