HKÜ 2020 Mezuniyet törenleri başladı

HKÜ 2020 Mezuniyet törenleri başladı

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) düzenlediği 2020 Mezuniyet Törenlerinde, ilk olarak Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Bilimleri Fakültesi mezunlarını uğurladı.

Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) düzenlediği 2020 Mezuniyet Törenlerinde, ilk olarak Meslek Yüksekokulu ve Sağlık Bilimleri Fakültesi mezunlarını uğurladı. HKÜ Mezuniyet Törenine hem yüz yüze hem çevrimiçi katılan mezunlar, 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreninde, mezuniyet sevinci yaşadı.

HKÜ Gösteri ve Sanat Merkezinde Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan törene; HKÜ Rektör V. Prof. Dr. Türkay Dereli, HKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Özge Hacıfazlıoğlu, HKÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. M. Hanifi Aslan, protokol üyeleri, akademisyenler ve aileler katıldı.

“MEZUNİYET ASLINDA BİR BAŞLANGIÇ”

2020 Mezuniyet Töreninde açılış konuşmalarını yapan HKÜ Rektör V. Prof. Dr. Türkay Dereli: “Özellikle, değerli velilerimize çok teşekkür ediyoruz. Evlatlarınızı bize güvenerek teslim ettiniz. Biz de güveninizi boşa çıkarmadık. Mezuniyet aslında bir son değil, bir başlangıç. Üniversitemizle olan bağınızı ve irtibatınızı hiç bir zaman koparmayın. Bunun için, ilk adım olarak mezunlarla iletişim platformumuza kayıt olun. COVID -19 şunu gösterdi ki; birlikte beraber yol almak ve paylaşmak çok önemli. Biz, Hasan Kalyoncu Üniversitesi olarak sizleri hiç bir zaman unutmayacağız ve destek olmaya devam edeceğiz. Sizler çok şanslı mezunlarsınız, aranan uzmanlarsınız. Hepinizin yolu açık olsun” diyerek tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

 

23.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz