Gaziantep Ankasspor maçı yarıda kaldı

Gaziantep Ankasspor maçı yarıda kaldı

Yeni sezon hazırlıklarını Düzce'de sürdüren Gaziantep Ankasspor, Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kaynaşlı Belediyespor ile oynadığı hazırlık maçında kavga çıktı.

Yeni sezon hazırlıklarını Düzce'de sürdüren Gaziantep Ankasspor,  Bölgesel Amatör Lig takımlarından Kaynaşlı Belediyespor ile oynadığı hazırlık maçında kavga çıktı.

Düzce'nin Kaynaşlı ilçesinde bulunan Fenerbahçe Topuk Yaylası tesislerinde Kaynaşlıspor ile Gaziantep Ankasspor hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Karşılaşmada Gaziantep Ankas Spor ile Kaynaşlıspor futbolcuları bilinmeyen bir nedenle birbirlerine tekme tokat girdi.  Kavgada yaralanan sporcular 112 Acil Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından tedavi edilmek üzere Atatürk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

 

KAYNAŞLI HALKI TESİSLERE GELDİ

Kaynaşlıspor futbolcularının yaralandığını duyan ilçe halkından bir grup Topuk Yaylası'na çıktı. Gaziantepli futbolcular Kaynaşlı İlçe Jandarma Komutanlığı'nda gözetim altına alındı. Bazı kişiler gece saatlerinde ilçe jandarma komutanlığı önünde saatlerce bekledi. Vatandaşların uzaklaşması ile Gaziantepli futbolcular jandarma eşliğinde Düzce'den çıkarıldılar.

10.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz