GATEM’de yeni başkanHakan Yılmazkar

GATEM’de yeni başkanHakan Yılmazkar

Gaziantep Toptan Endüstri Merkezinde (GATEM), başkan değişikliği yaşandı. Sektörün sevilen isimlerinden Hakan Yılmazkar, GATEM Başkanı oldu.

Gaziantep Toptan Endüstri Merkezinde (GATEM), başkan değişikliği yaşandı. Sektörün sevilen isimlerinden Hakan Yılmazkar, GATEM Başkanı oldu. Hemen kolları sıvayan Başkan Yılmazkar, GATEM’de esnafla elele vereceklerini söyledi.

GATEM Toptancılar Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığına Hakan Yılmazkar seçildi. 400’ün esnafın faaliyet gösterdiği Gaziantep’in ön önemli ticaret merkezleri arasındaki GATEM’de, başkan değişikliğinin ardından yeni yönetim göreve hızlı başladı.

 

YILLARDIR SEKTÖRÜN İÇERİSİNDE

GATEM’de başkanlığa getirilen Hakan Yılmazkar, aynı zamanda Gaziantep Ticaret Odası Meclis üyeliği görevini de sürdürmekte olup, 25 yıldır sektörün içerisinde bulunan Yılmazkar İthalat ve İhracat Yönetim Kurulu Başkanlığını halen yürütmektedir. Yılmazkar, GATEM’de sorunları çok iyi bildiklerini ve esnafla elele vererek bu sorunları çözeceklerini anlattı.

 

BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI

Başkan Hakan Yılmazkar, “GATEM’in Gaziantep’in ticari hayatındaki önemini herkes biliyor. Yeni yönetim olarak, bu bilinçle hareket edip, GATEM’i Gaziantep’in ticaret merkezi yapmaya kararlıyız. Bunun için, sadece bana ve yönetim kuruluna değil, esnafımızın tamamına büyük görev düşüyor. GATEM’de yerleşik iş yapan esnafımızla elele vererek, tüm kamu kurum ve kuruluşlarla sürekli işbirliği içerisinde olup tüm sorunlara çözüm üreteceğiz. GATEM’i Gazi şehrimizin gözbebiği haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

10.06.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz