Fadıloğlu Asfalt çalışmasını yerinde inceledi

Fadıloğlu Asfalt çalışmasını yerinde inceledi

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu Gaziantep Matbaacılar Sitesi ile Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında yürütülen yol çalışması kapsamında yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Gaziantep Matbaacılar Sitesi ile Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali arasında yürütülen yol çalışması kapsamında yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Yapılan düzenlemeyle inşallah bundan sonra hem şehre gelen kardeşlerimiz daha rahat bir ortamda şehre girmiş olacak hem de ticaret erbabımızın rahatlıkla ticaretini yapma imkanı olacak” dedi.

Kentte, geçmiş dönemde yapılan planlamaya bağlı ortaya çıkan sorunun çözümü adına başlatılan çalışmada mutlu sona ulaşıldı. Gaziantep Matbaacılar Sitesi ile Gaziantep Şehirlerarası Otobüs Terminali arasındaki yol çalışması, Şehitkamil Belediyesi ile Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin ortaklaşa yürüttüğü çalışmayla tamamlanacak. Ekiplerin, gece-gündüz çalışma yürüttüğü yol, önümüzdeki günlerde trafiğe açılacak. Yolun kullanıma açılmasıyla birlikte hem şehre giriş kolaylaşacak hem de Gaziantep Matbaacılar Sitesi’nde yürütülen ticari faaliyetler kolaylıkla yapılabilecek.

 

1.12.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz