DOMOTEX BİR KEZ DAHA ERTELENDİ

DOMOTEX BİR KEZ DAHA ERTELENDİ

Dünya çapındaki COVID-19 pandemisine ilişkin en son gelişmeler ışığında, katılımcılar ve ziyaretçilerden gelen talepler doğrultusunda DOMOTEX 2021'in ileri bir tarihte yapılması kararı alındı.

Dünya çapındaki COVID-19 pandemisine ilişkin en son gelişmeler ışığında, katılımcılar ve ziyaretçilerden gelen talepler doğrultusunda DOMOTEX 2021'in ileri bir tarihte yapılması kararı alındı. Yurt dışına seyahat ile ilgili süregelen belirsizlikler ve pek çok ülkede uygulanan seyahat kısıtlaması bu kararın alınmasında etkili oldu.

Halı ve zemin kaplamaları alanında önde gelen ticaret fuarı DOMOTEX, her yıl olduğu gibi Ocak 2020'de yüzde 70'i yurtdışından gelen ziyaretçiler ve 60'tan fazla ülkeden gelen katılımcılar ile Almanya, Hannover'de bir araya gelmişti. COVID-19 pandemisindeki son gelişmeler, enfeksiyon oranlarının her yerde yeniden yükseldiğini gösteriyor. Birçok ülke, yeniden sıkı seyahat ve karantina düzenlemeleri uygulamaya başladı ve bu düzenlemelerin ne kadar süre yürürlükte kalacağını tahmin etmek neredeyse imkansız. Yurtdışına seyahat etme konusunda ise çekimserlik halen devam ediyor. Müşteriler ve ortaklarla yapılan yoğun görüşmelerin ardından, Deutsche Messe AG DOMOTEX'i Mayıs 2021'e ertelemeye ve tamamlayıcı sanal sunum formatları oluşturmaya karar verdiler.

 

DOMOTEX DİJİTAL BİR KONFERANS PLANLIYOR

DOMOTEX ekibi, aynı zamanda etkinliğin orijinal başlangıç tarihi olan 15 Ocak 2021'de de dijital bir konferans gerçekleştirmeyi planlıyor. DOMOTEX 2021, ana teması 'Cover New Ground!'ta işlenecek olan 'COVID-19 zamanlarında yeni normal' konusunun halı ve zemin kaplamaları sektörü için ne ifade ettiğini tartışmak, sektördeki yeni uygulamalar ve mevcut stratejilerin & vizyonların ötesinde düşünmeye teşvik etmek için sizleri bekliyor olacak. DOMOTEX, 15 Ocak 2021'de düzenlenecek dijital konferansa ek olarak, sektörde doğrudan alışverişi kolaylaştırmak için kapsamlı bir çevrimiçi platform geliştiriyor.

6.09.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz