BABA-OĞUL HATEM’DE ŞİFA BULDU

BABA-OĞUL HATEM’DE ŞİFA BULDU

İstanbul’da yaşayan ve kolon kanseri olan İbrahim Deliktaş ile şeker hastası olan oğlu Çağatay Deliktaş yıllardır yaşadıkları rahatsızlıklar için Gaziantep Özel Hatem Hastanesi’ne başvurdular. Baba-oğul Hatem’de yapılan operasyonla sağlığına kavuştu.

İstanbul’da yaşayan ve kolon kanseri olan İbrahim Deliktaş ile şeker hastası olan oğlu Çağatay Deliktaş yıllardır yaşadıkları rahatsızlıklar için Gaziantep Özel Hatem Hastanesi’ne başvurdular. Baba-oğul Hatem’de yapılan başarılı operasyonlarla sağlıklarına kavuştular.

İstanbul’da yaşayan ve 10 yıldır şeker hastası olan 52 yaşındaki Çağatay Deliktaş, pek çok hastane ve şehir gezmesine rağmen hastalığına çare bulamadı. Son çare olarak Hatem Hastanesi’ne başvuran Deliktaş, burada Dr. Emin Yılmaz tarafından yapılan başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştu. Hatem Hastanesinde Dr. Emin Yılmaz sayesinde başarılı bir operasyon (Laparoskoik yöntemle şeker ameliyatı) geçiren ve sağlığına kavuşan Çağatay Deliktaş, kolon kanseri olan 82 yaşındaki babası İbrahim Deliktaş’ın rahatsızlığı için de Hatem Hastanesi’ne başvurdu. Dr. Emin Yılmaz ve ekibi tarafından yapılan Laporoskopik yöntemle ameliyat edileN baba Deliktaş da sağlığına kavuşarak kolon kanserini yendi.

 

“ON YILDIR ŞEKER HASTASIYIM”

Uzun yıllardır şeker hastalığının pençesinde yaşamaya çalıştığını belirten Deliktaş, “Yaklaşık 20 yıldır şeker hastasıydım. Şeker değerlerim 300-400’lerde idi. Günlük 100 ünite insülin kullanmama rağmen şeker oranım düşmüyordu. İstanbul’da yaşıyorum ve yıllardır bu rahatsızlığı çekiyorum. Bu tür operasyonlarda güven çok önemli. Bu nedenle Doktor Emin beyle tanıştıktan sonra burada bu ameliyatı olmaya ikna olduk” dedi.

 

“HATEM SAYESİNDE SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM”

Hatem Hastanesi’nde kendisi açısından çok kritik bir operasyon geçirdiğini ve sağlığına kavuştuğunu vurgulayan Çağatay Deliktaş, “Bu ameliyatın geri dönüşü yok. Ben de şeker hastası olarak bir hayat sürmektense bu ameliyatı olmaya karar verdim. Çeşitli araştırmalardan sonra da bu ameliyatı Dr. Emin Yılmaz’ın Hatem Hastanesi’nde çok başarılı bir şekilde yaptığı bilgisine ulaştım. Kendisinin ameliyatlarından sonra şikayeti olan bir hasta hemen hemen yok gibiydi. Sonrasında kendisiyle görüşüp ameliyat oldum. Bugün ameliyattan sonraki yüzüncü günüm. Bu süreçte 110 kilodan 85 kiloya kadar düştüm. Bunun dışında şeker değerlerim de çok düştü. Yani bunun tarifi yapılamaz. Bu çok güzel bir duygu, bu ameliyatı olmak isteyen varsa hiç düşünmesin. Ben hem Hatem Hastanesi’ne hem de Emin Hoca ve ekibine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

22.08.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz