Şehitkamil’e Yeşilce teşekkürü

Şehitkamil’e Yeşilce teşekkürü

Şehitkamil Belediyesi, kırsal bölgede bulunan Yeşilce Mahallesi’ne yaptığı sosyal tesisin ardından şimdi de çiftçinin üretimine katkı sağlayacak tüm arazi yollarının açılması için çalışma başlattı.

Şehitkamil Belediyesi, kırsal bölgede bulunan Yeşilce Mahallesi’ne yaptığı sosyal tesisin ardından şimdi de çiftçinin üretimine katkı sağlayacak tüm arazi yollarının açılması için çalışma başlattı. Mahalle sakinleri, sağlanan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirdiler ve teşekkür ettiler.

Şehitkamil Belediyesi, ‘kalkınma yerelde başlar’ anlayışıyla kırsal bölgede çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İlçe sınırları içerisinde kırsal bölgede bulunan mahallelerin tarımsal üretimini arttırmak adına 5 yıl önce çalışma başlatan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, bugüne kadar binlerce kilometre arazi yolu açarak çiftçinin kullanımına sundu. Açılan arazi yollarının ardından işletilemeyen arazi yolları işlenmeye başlandı, üretimde artış oldu. Ekim ve hasat dönemlerini rahatlıkla geçiren Şehitkamilli çiftçilerin yüzü gülüyor. Şehitkamil Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, son olarak Yeşilce Mahallesi’nde çalışma başlattı. Büyük bir bölümü açılan arazi yollarının tamamı önümüzdeki günlerde açılmış olacak. Yürütülen çalışmaya ilişkin açıklamada bulunan Yeşilce Mahalle Muhtarı Durdu Mehmet Tazeoğlu, çalışmaların memnuniyet verici olduğunu ifade etti.

15.09.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz