DUBAİ GULFOOD 2020’YE BİZCE YAĞ’A BÜYÜK İLGİ

DUBAİ GULFOOD 2020’YE BİZCE YAĞ’A BÜYÜK İLGİ

Dünyanın en önemli ve en büyük gıda fuarı olma özelliği taşıyan Dubai’de düzenlenen Gulfood 2020’ye katılan Bizce Yağ uluslararası pazarda büyük ilgi görürken Bizce Yağın yenilikçi ürünleri dikkat çekiyor.

Dünyanın en önemli ve en büyük gıda fuarı olma özelliği taşıyan Dubai’de düzenlenen Gulfood 2020’ye katılan Bizce Yağ uluslararası pazarda büyük ilgi görürken Bizce Yağın yenilikçi ürünleri dikkat çekiyor. Bizce Yağ CEO’su Celal Kadooğlu ülke ekonomisine daha fazla katma değer sağlamak, dünya pazarlarının etkin aktörleri arasında rol almak için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Dubai’de düzenlenen Gulfood 2020 Gıda Fuarı'na katılarak ürünlerini dünya pazarlarıyla buluşturan Bizce Yağ, ziyaretçilerin uğrak noktası haline geldi.  Sektörlerinde AR-GE, inovasyon ve tasarıma ağırlık verdiklerini ve sürekli gelişime açık bir kurum olarak dünya yağ sektöründeki gelişmeleri yakından takip ettiklerini ifade eden Kadooğlu Yağ CEO’su Celal Kadooğlu iç ve dış pazardaki etkinliğinin arttırılması için uluslararası fuarları önemsediklerini ve katıldıkları fuarlarda firmalarının yanı sıra Türkiye'nin de tanıtımına destek verdiklerini ifade ederek Dubai Gulfood 2020 Gıda Fuarı’nda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da en fazla ziyaretçi kabul eden firmalar arasındaki yerini sağlamlaştırdıklarını ifade etti. Kadooğlu ayrıca, Dubai’de her yıl gerçekleştirilen Gulfood, gıda sektörü için büyük önem taşıyor. Kadooğlu Yağ olarak 60’ın üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz. Fuarda Bizce Yağın yanı sıra yine bünyemizde üretilen ve her biri önemli markalar haline gelen Brinto, Mayra, Azime markalarımızın da yenilikçi ürünlerini tanıtıyoruz. Bu yıl Dubai’de özellikle Ortadoğu ve Afrika ülkelerinden gelen müşterilerimizle gerek ürünlerimiz gerekse sektörümüzle ilgili görüşme imkânı bulurken önemli işbirliklerine de adım attık” dedi. Bizce Yağın yanı sıra Kadooğlu Holding bünyesinde üretimi gerçekleştirilen global markalarından  Brinto, Mayra, Azime markalarının yenilikçi ürünleri de tanıtılıyor.

 

18.02.2020 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz