Vali Yerlikaya’dan GSO’ya veda ziyareti

Vali Yerlikaya’dan GSO’ya veda ziyareti

Cumhurbaşkanlığı Valiler Kararnamesiyle Gaziantep Valiliğinden İstanbul Valiliği görevine atanan Vali Ali Yerlikaya Gaziantep Sanayi Odası’na (GSO) veda ziyaretinde bulundu.

GSO Meclis Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi ile yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Vali Ali Yerlikaya, Gaziantep’te 4 yıl boyunca görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Gaziantep’te refah, huzur ve asayişi, sosyal dayanışma, barış ve kardeşlik atmosferini daha da güçlendirmek için bütün kamu kurum ve kuruluşları, oda ve STK’larla birlikte gayret gösterdiklerini kaydeden Vali Yerlikaya, “Yerel yönetimlerimiz, güvenlik güçlerimiz, üniversitelerimiz, meslek odalarımız ve diğer STK’larımızla bu şehre hizmet etmek için elimizden geleni yaptık. Görev süremizde hain saldırılar ve 15 Temmuz hain darbe girişimini yaşadık. Yaşlısı genci, zengini fakiri hep birlikte meydanlardaydık. Sizlerin ve hemşehrilerimizin destekleriyle bu günlere geldik” diye konuştu.

“Gaziantep’in ekonomi yükü siz sanayicilerimizin omuzunda” diyen Vali Yerlikaya, “Bu şehir huzuru ve mutluluğu kendine yakıştıran, tek vücut olmayı başarabilen bir şehir. Her kesimin bizden razı olmasını istiyorum. Benim hakkım sizlere helaldir, sizlerde hakkınızı helal edin. Gaziantep sevgimiz İstanbul’da da devam edecek. İstanbul’da bir kardeşiniz olduğunu bilmenizi istiyorum, kalbimiz, gönlümüz her zaman sizlere açık” şeklinde konuştu.  

31.10.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz