Semih Yalçın’dan Oğuzeli’ne ziyaret

Semih Yalçın’dan Oğuzeli’ne ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın bir dizi ziyaret kapsamında Oğuzeli ilçesini ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın bir dizi ziyaret kapsamında Oğuzeli ilçesini ziyaret etti.

Cumhuriyet Parkına yapılan tarihe damga vuran Türk Büyükleri Anıtını ziyaret eden Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’tan yapılan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

 

“OĞUZELİ’NİN GÖNLÜMÜZDEKİ YERİ ÇOK FARKLI”

Oğuzeli Belediyesi’nin sadece Gaziantep’te değil Güneydoğu Anadolu Bölgesinde MHP’nin tek belediyesi olduğunu vurgulayan Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, “Oğuzeli’nin gönlümüzdeki yeri çok farklı, yapılan çalışmalar örnek alınması gereken çalışmalar” dedi.

Yaptığı ziyarette açıklamalarda bulunan Yalçın, “Oğuzeli Belediyesi’ni Mehmet Sait Kılıç Başkanımla birlikte ben Gaziantep Milletvekiliyken kazandık. Onun için Oğuzeli benim gönlümde hep ayrı bir yerde. Yaptığı çalışmaları ve projeleri yakından takip ediyoruz. Gerçekten güzel işler başarmışlar. İnşallah Oğuzeli için daha güzel işler başaracaklar. Arada bir Oğuzeli’ne ziyarete geliyoruz. Her geldiğimiz Oğuzeli daha güzelleşiyor, gelişiyor ve büyüyor. Yapılan bu hizmetleri Oğuzeli halkı mutlaka görecektir. Oğuzeli bu bölgede yaptığı çalışmalarla bir örnek oldu. Belediye Başkanımız ve ekibinin büyük emekleri ve özverileri var. İnşallah daha ileriye de götürecekler. Bundan bizim hiçbir endişemiz yok. Kendilerine desteğimiz ve inancımız tamdır. Bir genel merkez yöneticisi olarak bunu buradan ifade ediyorum hiçbir zaman yalnız kalmayacaksınız” dedi.

 

“BAŞKAN KILIÇ’IN YAPTIĞI ÇALIŞMALAR BİZLERE HEYECAN VERİYOR”

Oğuzeli Belediye başkanı Mehmet Sait Kılıç’ın yaptığı çalışmaların kendilerine heyecan verdiğinin altını çizen Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, “Gaziantep’teki diğer belediyelerin hepsine talibiz yapılacak olan çalışmalarımızda Oğuzeli’ni kendimize örnek ve rehber alacağız” dedi.

4.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz