Şekerbank'tan Esnaf protokolü

Şekerbank'tan Esnaf protokolü

Şekerbank, düzenlenen bir törenle; Gaziantep Bakırcılar ve Sedefçiler Odası ile “Kapımız Esnafa Açık” protokolü imzaladı.

Şekerbank Gaziantep Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank Gaziantep Şube Müdürü Yılmaz Cançelik ile Şekerbank KOBİ Bankacılığı Pazarlama Yönetmeni Hasan Feruzan Tümay ve Gaziantep Bakırcılar ve Sedefçiler Odası Başkanı Celal Açık arasında imzalandı.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolü ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca, protokol kapsamında odaya kayıtlı olan esnafın maliyetlerini rahat yönetebilmeleri için farklı ücretler ödemeden kullanabilecekleri komisyonsuz sabit ücretli “Fiks POS” ürünü de sunuluyor. “Kapımız Esnafa Açık” platformu ile esnafın iş hacminin artması ve böylece kapılarının hep ‘açık’ kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

“Kapımız Esnafa Açık” protokolünün imza töreninde konuşan Şekerbank Gaziantep Şube Müdürü Yılmaz Cançelik, “Kapımız Esnafa Açık” projesinin “Mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim, kapıları hep açık kalsın” mesajı ile başladığını belirtti.

Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Cançelik, “Açık” platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak ve onların rekabet gücünü artıracak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

7.02.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz