Şehitkamil’den Kurban poşeti

Şehitkamil’den Kurban poşeti

Şehitkamil Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi ilçe genelinde muhtarlıklar vasıtasıyla vatandaşa ve esnafa 200 bin adet kurban poşeti dağıttı. Vatandaş ve esnaf, poşet dağıtımından duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Şehitkamil Belediyesi, Kurban Bayramı’nda oluşması muhtemel çevre kirliliğinin önlenmesi ve vatandaşların kurbanlık et ve sakatatları muhafaza etmesi için kurban poşeti dağıttı. Şehitkamil Belediyesi ekiplerinin tek tek dağıttığı kurban poşetleri, vatandaşların yüzünü güldürdü. Bunun yanı sıra ilçe genelindeki tüm muhtarlıklara da dağıtılan kurban poşetleri mahalle muhtarları tarafından vatandaşlara dağıtıldı. Toplamda dağıtılan 200 bin adet kurban poşeti, çevre kirliliğinin önlenmesinde büyük katkı sağlayacak.

 

VATANDAŞLARIMIZ BAYRAM SÜRESİNCE HİÇBİR SIKINTI YAŞAMAYACAK

Dağıtılan kurban poşetlerinin güzel bir hizmet olduğunu kaydeden Hasırcıoğlu Mahalle Muhtarı Ali Polat, “Şehitkamil Belediye Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu, vatandaşların huzuru için en ufak detayına kadar her türlü hizmeti düşünüyor. Şehitkamil Belediyemiz, her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı öncesi de vatandaşlarımızın poşet sorunu yaşamaması için şimdiden poşet dağıtımına başladı. Mahalle muhtarı olarak bizler de mahallemizde ikamet eden sakinlerimize kurban bayramına kadar poşetleri dağıtacağız. Vatandaşlarımız, bayram süresince hiçbir sıkıntı yaşamayacaklar. Bunun yanı sıra vatandaşlarımız belediyemizin tahsis ettiği kurban kesim yerlerinde temiz ve hijyen içerisinde kurbanlarını kesecekler. Belediyemizin yapmış olduğu hizmetlerinden dolayı mahallem adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu

6.08.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz