Sarı, "Şehitkamil'de Belediyecilik tecrübemiz var"

Sarı, "Şehitkamil'de Belediyecilik tecrübemiz var"

Saadet Partisi Şehitkâmil Belediye Başkan adayı Ahmet Necati Sarı seçimlerin adım adım yaklaşıldığını belirterek, "Belediyecilikte Milli Görüş tecrübemiz var" dedi.

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimlerinde seçim temposunu hızlandıran Saadet partisi Şehitkâmil belediye başkan adayı Ahmet Necati Sarı seçimlerin adım adım yaklaşıldığını belirterek, "Halkın belediye yönetimlerinden beklentilerini duyurması; seçilenlerin verdikleri sözleri tutması, kamu malının gözetilmesi, kaynakların verimli kullanılması ve karar verirken geçmişte olanlarında göz ardı etmemelidir. Şehitkâmil’de 10 yıllık Milli görüş belediyecilik tecrübemiz var. 31 Martta saadet partisi zaferle çıkacaktır" dedi.

Şehitkâmil halkının tercihini kendisinden yana kullandığı takdirde   ihmal edilen belediye hizmetlerini yeniden hayata geçireceğini ifade eden Ahmet Necati Sarı "Belediyecilik bizim işimizdir. Bizim yönetimimizde eskiden olduğu gibi herkese eşit mesafede durulacak. Şehitkâmil belediyesi hiç kimsenin rant kapısı olmayacak. Geçmişte bunun kalıcı örneklerini verdik. Sosyal belediyecilik ilkeleri doğrultusunda partili partisiz tüm yurttaşlarımızı bağrımıza basacak ve belediye hizmetlerinden yararlanmalarına özen göstereceğiz. Bunun için projelerimiz hazır ve tüm ekibimle hizmete talibim" dedi.

 

BU HALK BU SEFER AKP YE KIRMIZI KART GÖSTERECEK

"Seçim çalışmaları sırasında esnaf çıkış yolu arıyor. Bir vuruyor bin ah işitiyoruz. Kentsel dönüşüm alanları maalesef rantsal dönüşüme dönmüş. Pazarcı esnafı perişan gezdiğimiz yerlerde vatandaşlar;  biz devletten büyük yatırım iş sahaları beklerken devlet domates, salatalık satıyor diyor. Saadet adayı Sarı halk bu sefer AKP ye kırmızı kart gösterecek. Saadete bir teveccüh var inşallah bu sandığa yansırsa Saadet seçimlerde zafer ile çıkacaktır. Seçim çalışmaları sırasında kahvehanede çok işsizlere rastlıyoruz hepsi bir çıkış yolu bekliyor."

12.03.2019 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz