Şahinbey’den çiftçilere destek

Şahinbey’den çiftçilere destek

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, çiftçilere 2.000 ton buğday ve arpa tohumu desteğinin ardından 2.000 ton gübre dağıtımına da başladı.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, çiftçilere 2.000 ton buğday ve arpa tohumu desteğinin ardından 2.000 ton gübre dağıtımına da başladı.

 Geçtiğimiz yıl Şahinbey İlçesi’ndeki çiftçilere 2.000 ton buğday tohumu, 2.000 ton gübre, 3.500 ton hayvan yemi, 600.000 adet zeytin fidanı dağıtımı yapan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu çiftçiye olan desteğini bu yıl da sürdürerek 2.000 ton buğday ve arpa tohumu desteğinin ardından bu hizmet ağına bir yenisini daha ekleyerek 2.000 ton gübre desteği de sağlayıp çiftçilerin yüzünü güldürdü.

 

HÜKÜMET OLARAK ÇİFTÇİLERİMİZİN YANINDAYIZ

AK Parti Gaziantep Milletvekili Mehmet Erdoğan, çiftçiye verilen desteğin önemine dikkati çekerek " Şahinbey Belediyemizin, Tarım Kredi Kooperatifleri Bölge Müdürlüğümüzün, İl Tarım ve Şahinbey İlçe Tarım Müdürlüğümüz ile diğer hazirunun müşterek yaptığı bir projeyi icra ediyoruz. Bugün burada milletin efendisi olan köylümüze, çiftçimize hizmet etmek için bulunuyoruz. Köylüye, çiftçiye hizmet etmekten daha güzel ne olabilir. Çiftçilerimize yönelik yapmış olduğumuz bu hizmetler devam edecek. Bu arpa, buğday tohumu ve gübrelerin çiftçilere dağıtımının sağlanması belediyelerimizin büyük başarısıdır. Çok değil AK Partiden önceki belediyelerin dönemine bakın. İşçilerin parasını ödeyemiyor yerine arazi verip yeni gece kondular oluşturuyorlardı. O günden bugüne geldik. Belediyeler artık sadece yol yapmıyor sosyal tesisinden tutun gübresine kadar dağıtıyor.  Biz Şahinbey Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Tahmazoğlun’nun hizmetlerinden memnununuz. Çiftçilerimizle ilgili Şahinbey Belediyemizin ve diğer kurumlarımızın yapmış olduğu çalışmalardan dolayı tebrik ediyorum" diye konuştu.

 

4.11.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz