ŞAHİNBEY AMPUTE TUTULMUYOR

ŞAHİNBEY AMPUTE TUTULMUYOR

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı geçtiğimiz hafta deplasman da İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nı 8-0 mağlup ediyor.

Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı geçtiğimiz hafta deplasman da İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nı 8-0 mağlup ettikten sonra bu haftada kendi evinde TSK’yı 7-0 mağlup ederek üst üste ikinci galibiyetini farklı skorlarla aldı.

2018/2019 Sezonuna hızlı başlayan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı geçtiğimiz hafta deplasman da İstanbul Özürlüler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı’nı 8-0 mağlup ederek tüm dikkatleri üzerine çekmişti. Türkiye Kupasını müzesine getiren mavi beyazlı ekip ardından 8-0 galibiyetle moral bulmuştu. Bu hafta da kendi evinde oynadığı ilk karşılaşmada TSK’yı 7-0 gibi net bir skorla mağlup ederek galibiyet serisi yakaladı. Oldukça keyifli geçen karşılaşmayı Gaziantep AK Parti Milletvekili Müslüm Yüksel, Gaziantep Bölge Adliye Mahkemeleri Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Yalçın, Gaziantep İl Jandarma Alay Komutanı Albay Halil Uysal, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Av. Hasan Teke ve taraftarlar izledi.

 

AMPUTE SAHASI AÇILDI

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nun büyük gayretleri ve çalışmaları sonrasında yaptırılan Ampute sahası TSK maçıyla açılmış oldu. Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı yeni sahasında oynan TSK maçından galip ayrılarak, stadın açılışını galibiyetle yapmış oldu.

 

2.12.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz