Şahin, “Geç kalsaydık takım 3. Lige düşecekti”

Şahin, “Geç kalsaydık takım 3. Lige düşecekti”

Gaziantepspor Kulübü Başkanı Hasan Şahin, Kongreyi bir hafta daha geç yapsalardı takımın 3. Lige düşeceğini iddia etti.

Koca çınarın hakkını yiyenlerden hesap soracaklarını ifade eden Hasan Şahin, “Takımı ne şekilde aldığımızı herkes biliyor. 15 gün daha geç kalsaydık, bu takım 3. Lige düşecekti hem de eksi 24 puanla lige başlayacaktı. 26 Dosyanın 20’sini taksitlendirdik ve iddia ediyorum FİFA'daki bütün dosyaları çözeceğiz. Gaziantepspor'a ceza gelecek, bir alt lige düşecek diyorlar ya ben bugünden itibaren eğer geçmişten bir karar alınmışsa bilmiyorum ama bugünden itibaren puan silme veya bir alt lige düşme olay olursa ben Hasan Şahin olarak istifa edeceğim. Hepimizin amacı Gaziantepspor'u kurtarmak, eğer biz becerisizsek kendi adıma konuşuyorum istifa edeceğim.”

 

GAZİANTEPSPOR BU KENTİN EN BÜYÜK MARKASI

Gaziantepspor sadece Gaziantep'in değil, Türkiye'nin ciddi bir markası bunu tüm Dünya ve Avrupa biliyor maalesef siyasiler bilmiyor.  Gaziantep marka şehir diyorsak, Gaziantep'in marka şehir olmasının en büyük sebebi Gaziantepspor'dur... Diyorlar ki Gaziantepspor'un çok borcu var, tabii ki Gaziantepspor'un borcu olabilir. Ama Gaziantepspor bu şehirde yaşayan herkesten alacaklıdır. Nedenine gelince, Gaziantep'in bugün Türkiye'de bilinen ve tanınan bir şehir olmasının en büyük etkenlerinden birisi de Gaziantepspor'dur.

 

CENK TOSUN'DAN GELEN PARALAR NEREDE?

Huzeyfe Durmaz diyor ki ben Gaziantepspor'a para verdim. Nereye para vermiş muhasebe müdürümüz burada hesaplar burada sizlerle paylaşacağım. Kulüpler Birliğinden Denizbank hesabına gelen para 337 bin euro, çünkü kendisi diyor ya ben kendi cebimden bu paraları harcadım... Bu 337 bin euro'nun belgesi burada.. Şimdi ondan sonra bütün Türkiye'nin gündeminde Cenk Tosun.. Cenk Tosun'un ilk taksiti gelmiş Gaziantep Gatem Kuveyttürk hesabına 179 bin 597 euro para gelmiş... 1 milyon TL üzerinde 337 bin euro 1 milyon TL'de bu yani 3 milyon TL'ye yakın para geliyor. Artı Galatasaray'da oynayan Bruma'dan dolayı da 20 bin euro'da oradan geliyor. Bunun içinde 200-300 ve 500 harcamış olabilir. Eğer ben 300 bin, 500 bin para harcamayacaksam benim bu koltukta oturmaya hakkım yok. Eğer ben Gaziantepspor başkanı olmasam siz beni haber yapar mısınız. Gaziantepspor başkanlığı yapmanın bir bedeli olmalı.

 

GAZİANTEPSPOR VE GAZİŞEHİR KARDEŞTİR

Gazişehir ile Gaziantepspor'u düşman etmeye çalıştılar. Bu iki takım kardeş kulüptür. Ama biz abiyiz, onlarda bizim kardeşlerimizdir. Eğer Allah kısmet ederse, iki bakanımız, belediye başkanımız, valimiz ve hatta kısmet olursa Cumhurbaşkanımızla birlikte görüşeceğim. Eğer biz abiysek, biz çoğunu da istemiyoruz, eşit bir şekilde destek istiyoruz. Ve Gaziantepspor Allah'ın izniyle hak ettiği yere gelecektir.

13.06.2018 (Haber Merkezi)

Yorumlar (0)

Yorum Yaz